Aizturēti divi dzīvokļu zagļi

Naktī no 27. uz 28.februāri Krāslavā, Sauleskalna ielā nenoskaidrota persona, uzlaužot kāda dzīvokļa durvju slēdzeni, iekļuva iekšā un nozaga

tehniku – televizoru un videoatskaņotāju. Policijas darbinieki, zādzības izmeklēšanas rezultātā, 29.februārī noskaidroja un aizturēja 18 gadīgu jaunieti. Viņa dzīvoklī bija atrastas arī nelikumīgi iegūtas svešas mantas.

Savukārt, 1.martā Krāslavas policijā tika saņemta informācija par to, ka Izvaltas pagastā saimnieka prombūtnes laikā (apmēram no plkst.9:00 līdz 12:00) notika iekļūšana viņam piederošajā privātmājā. Nozagtas dažādas personīgas mantas, divi mobilie telefoni, kā arī... barankas un speķis.

Šodien, 2.martā, policijas darbinieki aizturēja kādu 1987.gadā dzimušu vietējo vīrieti, kurš pērnā gada decembrī tika atbrīvots no ieslodzījuma vietas, kur izcieta sodu par līdzīga rakstura noziegumu. Zagtas mantas daļēji atrastas.

Par abiem zādzības faktiem uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas (par zādzību ar iekļūšanu). Abos kriminālprocesos izmeklēšana turpinās.


Dalīties Twitter     Dalīties Facebook