Mazgadīgie zaglēni notverti

Krāslavā noskaidrota nepilngadīgo zagļu grupa, kas tiek turēta aizdomās vismaz 5 zādzību epizodēs.

Aizvadītā gada decembra sākumā Krāslavas policija saņēma informāciju par to, ka Artilērijas ielā notika automašīnas Mitsubishi zādzība.

Policijas darbinieki nekavējoties uzsāka izmeklēšanu. Jau pēc neilga laika, pateicoties sekmīgi veiktajiem operatīviem meklēšanas pasākumiem, policija aizturēja 3 pusaudžus (1996.gadā dzimušus). Nozagtā automašīna arī bija atrasta.

Turpinot uzsāktā kriminālprocesa izmeklēšanu, policijas darbinieki noskaidroja, ka aizturētie pusaudži, neskaitot nozagto automašīnu Mitsubishi, ir iesaistīti vismaz vēl 4 zādzību epizodēs. Veicot kriminālprocesuālās darbības, policija noskaidroja un aizturēja vēl divus noziedzīgas grupas dalībniekus – 1995. un 1994.gadā dzimušus pusaudžus.

5 jauniešu grupa tiek turēta aizdomās par decembra mēnesī izdarītajiem noziegumiem - zādzība no automašīnas VW Rēzeknes ielā, automašīnas VW zādzības mēģinājums (pielāgojot atslēgu) Raiņa ielā, automašīnas BMW zādzības mēģinājums (pielāgojot atslēgu) Vienības ielā, automašīnas VW Golf zādzības mēģinājums un zādzība no tās (pielāgojot atslēgu) Baznīcas ielā.

Jāpiebilst, ka policija turpina izmeklēšanu un pārbauda minētos jauniešus sakarā ar citiem analoģiskiem noziegumiem Krāslavas pilsētā.

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook