Policijas informācija

12.martā ap 1:20 naktī, Krāslavā, Rīgas ielā pagaidām nenoskaidrota persona kādai 60 gadus vecai sievietei no rokām izrāva somiņu.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta (laupīšana). Notiek izmeklēšana.

Krāslavas novadā, Izvaltas pagastā konstatēts, ka laika posmā no 5. līdz 12.martām no kādas graudu kaltuves ir nozagti 4 (četri) dažādas jaudas elektromotori. Nodarīts materiālais zaudējums ap 200 latiem. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas (zādzība ar iekļūšanu). Policija turpina izmeklēšanu.

12.martā policijā saņemta informācija par to, ka Krāslavā no kāda uzņēmuma teritorijas, pagaidām nenoskaidrotas personas no artēziskas akas nozaga iekārtas aprīkojumu. Nedaudz vēlāk zagtais aprīkojums tika atrasts netālu no notikuma vietas. Policijā uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

Aizvadītas nedēļas nogalē policija saņēma informāciju par to, ka Skaistas pagastā, izsitot loga stiklu, notika iekļūšana iesniedzēja privātmājā un no tās nozagti pārtikas produkti un citas mantas. Uz aizdomu pamata par zādzības izdarīšanu, policijas darbinieki aizturēja kādu vietējo iedzīvotāju, 1951.gadā dzimušu vīrieti. Diemžēl pārtikas produktus atgūt saimniekam atpakaļ neizdevās. Uzsākts kriminālprocess.

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook