Sarosās zagļi

Policija jau ziņoja par notikušo laupīšanu Krāslavā, 12.marta naktī, kad nenoskaidrota persona uz ielas nolaupīja somiņu kādai sievietei.

Veicot izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā, Krāslavas policijas darbinieki noskaidroja un aizturēja aizdomās turamo personu – 1993.gadā dzimušu vietējo iedzīvotāju, kurš agrāk jau bija nonācis konfliktā ar likumu. Nolaupītās mantas pagaidām nav atrastas (soma un divas pases).
Izmeklēšana turpinās.

 

14.martā policijā saņemti 3 iesniegumi no poliklīnikas darbiniekiem par to, ka viņiem ir pazudusi nauda. Skaidrojot notikuma apstākļus tika noskaidrots, ka nenoskaidrota persona no poliklīnikas dienesta telpām, brīvi piekļūstot pie tām, nozaga naudas līdzekļus. Kopumā garnadzis nozaga ap 136 latiem. Uzsākti kriminālprocesi, policija meklē aizdomās turēto personu.

 

Laika posmā no 12. līdz 14.martam Krāslavas novadā, Skaistas pagastā nezināmas personas iekļuva kādam vīrietim piederošajā lauksaimniecības ēkā, kur no traktora degvielas tvertnes nolēja un nozaga ap 40 litriem degvielas. Par zādzību uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana. 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook