"Slēpotāju diena" Krāslavā

Šogad pavasaris iestājās agrāk, kā rezultātā ierastajā distanču slēpošanas trasē sacensības nebija iespējams organizēt. Pirmo reizi sacensībās "Slēpotāju diena" notika Ūdrīšu pagastā, kur savu privātīpašumu laipni piedāvāja zemnieks Romualds Varnass, lai izveidotu trasi distanču slēpošanas sacensībām, par ko īpašs paldies viņam.

 


22.februārī aukstos un vējainos laika apstākļos notika distanču slēpošanas sacensības. Tajās piedalījās Krāslavas skolu skolēni un Robežnieku un Indras pamatskolas skolēni. Gribas piebilst, ka ziemas laikā tikai Robežnieku un Indras pamatskolā sporta stundas notiek ārā, kuru laikā visi iegūst distanču slēpošanas iemaņas. 

Starp 2009. gadā dzimušām un jaunākām meitenēm 500m garā distancē 1.vietu izcīnīja Darja Kanceviča no Krāslavas  Varavīksnes vidusskolas, otro vietu ieguva Evelina Radelicka no Indras pamatskolas un trešo vietu ieņēma Sanija Japiņa no Krāslavas pamatskolas.

Zēniem šajā vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Kristiāns Dzalbs no Krāslavas pamatskolas, otro vietu ieņēma Andris Pļavinieks no Indras pamatskolas un trešo vietu ieņēma Aigars Bobičs no Krāslavas pamatskolas. 

2008.-2007. gadā dzimušām meitenēm 1km garā distancē pirmo vietu izcīnīja Krāslavas pamatskolas skolniece Martīne Djatkoviča, otro vietu ieguva Valērija Burceva no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas un trešo vietu ieņēma Evija Radivinska no Krāslavas pamatskolas.

Zēniem šajā vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Žanis Novičonoks no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas, otro vietu ieguva Ričards Buko no Robežnieku pamatskolas un trešo vietu ieņēma Aleksandrs Čubrevičs no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas.

Starp 2005.-2006. gadā dzimušām meitenēm 1km garā distancē visu pjedestālu ieņēma  slēpotājas no Robežnieku pamatskolas: Samanta Rakovska, Irina Apaļko, Lolita Buko.

Zēniem šajā vecuma grupā 2km garā distancē pirmo vietu izcīnīja Artemijs Kozačuks no Krāslavas Valsts ģimnāzijas, otro vietu ieguva Jēkabs Guba no Krāslavas pamatskolas un trešo vietu ieņēma Indris Ivanovs no Robežnieku pamatskolas. 

2003.-2004. gadā dzimušām jaunietēm 2km garā distancē pirmo vietu izcīnīja Līga Volka, otro vietu ieguva Jana Volka, abas meitenes mācās Krāslavas pamatskolā un trešo vietu ieņēma Liāna Kulikovska no Robežnieku pamatskolas.

Jauniešiem šajā vecuma grupā 3km garā distancē pirmo vietu izcīnīja Guntais Gudovskis, otro vietu ieguva Artis Jermolajevs, abi mācās Robežnieku pamatskolā, un trešo vietu ieņēma Dzintars Jakovelis no Krāslavas Valsts ģimnāzijas. 

Jauniešiem, vecuma grupā 2000.- 2002. gadā dzimušiem, pirmo vietu ieguva Artūrs Jermolajevs no Robežnieku pamatskolas.

Paldies skolotājam Žanim Bunto par skolēnu sagatavošanu sacensībām, ka arī paldies vecākiem, kuri atveda bērnus uz sacensību vietu un atbalstīja viņus.

 


Krāslavas Sporta skolas distanču slēpošanas treneri: Natālija Kovaļova, Ojārs Vanags un Ilona Vanaga

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook