Ugunsgrēks Rēzeknes ielā

Ceturtdien Krāslavā, Rēzeknes ielā trīsstāvu dzīvojamā mājā izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks.

 

Kā informēja VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Viktorija Šembele, ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dzīvojamajā mājā ir liels piedūmojums un no viena dzīvokļa izglāba divus vīriešus un bērnu, savukārt 22 cilvēki tika evakuēti. 

Ugunsgrēka strauju izplatīšanos veicināja koka starpstāvu konstrukcijās esošie tukšumi, kas bija nomaskēti ar apdares materiāliem. Pa šiem tukšumiem uguns strauji izplatījās uz ēkas otro, trešo stāvu un bēniņiem, savukārt apdares materiāli un lielais piedūmojums apgrūtināja uguns perēkļu atklāšanu.

No liesmām ugunsdzēsējiem glābējiem, uzlaužot jumta segumu, izdevās izglābt mājas bēniņus. Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja arī lielais aukstums, kura ietekmē sākotnēji bija grūtības uzstādīt autokāpnes.

Evakuētie cilvēki šobrīd ir apmetušies pie radiniekiem.

Kopējā ugunsgrēka platība bija 120m2. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 22:45. Notikuma vietā strādāja Krāslavas, Daugavpils un Dagdas ugunsdzēsēji glābēji. Iespējamais ugunsgrēka iemesls ir cietā kurināmā apkures iekārtas bojājums.

VUGD Krāslavas daļas komandieris Māris Kalniņš izsaka pateicību Krāslavas novada domei, kuri ugunsdzēsējus glābējus apgādāja ar siltu tēju, un Daugavpils ugunsdzēsējiem, kuri palīdzēja ugunsgrēka dzēšanas darbos.D-fakti.lv

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook