Aicinām piedalīties Krāslavas Velokausā – 2019

Biedrība SPORTISTS aicina visus velosporta entuziastus piedalīties sacensībās “Krāslavas Velokauss – 2019”, kurš notiks 31. augustā plkst. 11:00 Baltiņos, Krāslavas novadā.

Velokausa dalībniekiem būs jāveic distance pa dažādu segumu trasi ar izaicinošiem kāpumiem un aizraujošiem nobraucieniem. Dalībniekiem būs jāveic savai vecuma grupai atbilstošs distances garums pēc iespējas ātrāk. Godalgotu vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām un uzvarētājs iegūs kausu!

Šogad ir iespēja piedalīties sacensībās arī “Tautas klases” grupā, kurā gan sievietes, gan vīrieši veiks 8km garu distanci savam priekam.

Ar “Krāslavas Velokausa – 2019” nolikumu, maršruta shēmu un norādēm uz starta vietu var iepazīties pielikumā.  

Pirms starta katram dalībniekam būs jāparakstās par savu veselības stāvokli un drošības tehnikas ievērošanu. Vecāki parakstīsies par savu bērnu veselības stāvokli.

Reģistrācija sākas 9.30 Baltiņos, Krāslavas novadā.

Iepriekšējā pieteikšanās ir iespējama līdz 2019.gada 30.augusta plkst.17.00, nosūtot uz e-pastu biedribasportists@inbox.lv brīvā formā šādu informāciju: dalībnieka vārds, uzvārds; dzimšanas gads; dzīves vieta; dalība sacensībās savā vecuma grupā vai tautas klasē.

Sacensību dienā būs norādes kā nokļūt uz sacensību starta vietu.  

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana.

 

Diāna Vanaga, 

Biedrība SPORTISTS

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook