Atzīstas civilvīra slepkavībā

Kriminālpolicijas darbinieki, veicot operatīvās un izmeklēšanas darbības, aizdomās par 1979.gadā dzimuša vīrieša slepkavības izdarīšanu Krāslavas novada

Kombuļu pagastā, aizturēja 1984.gadā dzimušu sievieti.

Kriminālprocesa pirmstiesas izmeklēšanas gaitā sieviete vaļsirdīgi atzinusies, ka konflikta laikā, pielietojot vardarbību, izdarījusi sava civilvīra slepkavību.

Pēc slepkavības izdarīšanas sieviete civilvīra līķi aprakusi zemē netālu no mājām. Lai noskaidrotu vīrieša nāves konkrētu laiku un cēloni, kriminālprocesā tika noteikta tiesu medicīniskā ekspertīze.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas „Noziegumi pret personas veselību”.

Laika posmā no 30.septembra līdz 6.oktobrim tika reģistrēti 37 notikumi. Uzsākti 13 kriminālprocesi. Sastādīti 70 administratīvo pārkāpumu protokoli, no tiem: 0 par sīko huligānismu un 3 par atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī.

Ar akcīzes nodokli apliekamo preču tirdzniecības, glabāšanas un realizācijas noteikumu ievērošanas kontroles rezultātā uzsāktas 2 administratīvās lietvedības.
Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cilvēki nav cietuši. Par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem sastādīti 64 protokoli.

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook