Basketbola diena skolēniem

Decembrī Krāslavas Sporta skolas zālē pulcējās Krāslavas novada skolēni, lai piedalītos basketbola sacensībās.

A grupa

B grupa

C grupa

Vidusskolas jauniešiem par uzvaru cīnījās Krāslavas Valsts ģimnāzijas un Krāslavas Varavīksnes vidusskolas komandas. Pārliecinoši pirmo vietu un kausu ieguva Krāslavas Valsts ģimnāzijas skolēni.

Pamatskolas vecuma grupā starp 2004.-2005.gadā dzimušiem jauniešiem par uzvaru cīnījās divas komandas. Labākā bija Krāslavas Varavīksnes vidusskolas komanda un Krāslavas pamatskolas skolēniem otrā vieta.

Meitenēm šajā vecuma grupā piedalījās divas komandas no Robežnieku pamatskolas un viena no Indras pamatskolas. Uzvarot  abās spēlēs, pirmo vietu un kausu izcīnīja  Indras pamatskolas meitenes. Robežnieku pamatskolas pirmā komanda ieguva otro vietu un Robežnieku pamatskolas otrā komanda – trešo vietu.

Starp 2006.-2007. gadā dzimušiem zēniem savu dalību pieteica Krāslavas Varavīksnes vidusskolas komanda, Krāslavas pamatskolas un Robežnieku pamatskolas komandas. Pirmo vietu un kausu izcīnīja Krāslavas Varavīksnes vidusskolas komanda, otro vietu ieguva Robežnieku pamatskolas komanda un trešo - Krāslavas pamatskolas skolēni.

 

Ilona Vanaga, Krāslavas Sporta skolas metodiķe

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook