Basketbols svaigā gaisā

2019. gada maijā Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 10. a klases (tagad 11. a klases) skolēnu grupa “Basketbola entuziasti” iesniedza sava projekta “Basketbols svaigā gaisā” pieteikumu Krāslavas novada projektu konkursam “Iedzīvotāji veido savu vidi”.

Projekta mērķis bija popularizēt basketbolu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu Krāslavas pilsētas bērnu un jauniešu vidū, atjaunojot esošās basketbola konstrukcijas Krāslavas Varavīksnes stadionā.

Projekta ideja tika atbalstīta, un tika piešķirts finansējums EUR 600 apmērā. Projekta ietvaros tika pasūtītas jaunas metāla konstrukcijas, iegādāti basketbola grozi ar metāla tīklu un nokrāsotas esošās konstrukcijas.

Šāda projekta ideja radās, jo bijušās basketbola konstrukcijas bija novecojušas, un pilnvērtīga basketbola spēle bija apgrūtināta. Vairogi bija izgatavoti no koka materiāla, kas bija sācis trūdēt. Šāda konstrukcijas stāvokļa dēļ (nepietiekams atsitiens pēc metiena), jaunieši arvien vairāk atteicās nākt un brīvo laiku pavadīt tieši spēlējot basketbolu.

Tāpēc bija nepieciešams šos vairogus mainīt pret metāla konstrukciju, nodrošinot ilgāku kalpošanas laiku un lielāku spēles komforta līmeni.

 

Paldies šī projekta idejas autoriem, Kirilam Kižlo un Aleksim Voicehovičam, Krāslavas novada domei par iespēju realizēt šo ideju, SIA “GSK” par jauno vairogu izgatavošanu un uzstādīšanu, skolas tehniskajiem darbiniekiem un 11. a klases skolēniem par atbalstu projekta realizācijas laikā.

Nāciet un izmēģiniet jaunās konstrukcijas jau tagad!

 

Krāslavas varavīksnes vidusskolas 11. a klases skolēnu grupa “Basketbola entuziasti”

 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook