DARĪSIM GUDRU LATVIJU!

Digitālās Nedēļas 2020 ietvaros aicinām piedalīties konkursā "Gudrā novadā – Gudri uzņēmēji"!

Aicinām novada uzņēmējus aizpildīt Digitālā Brieduma testu un laimēt Kindle elektronisko grāmatu lasīšanas ierīci!

 

 

 Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas novadu uzņēmēju interesi par digitalizācijas jautājumiemaicinot novērtēt savu digitālo briedumu LIKTA un partneru izveidotajā “Digitālā Brieduma Testā” – www.gudralatvija.lv.

 

Konkursa noteikumi

1.       Konkursa norises sākuma datums ir 2020. gada 28. februāris. Konkursa norises beigu datums ir 2020. gada 16. marts, 23:59.

2.       Novada koordinatora uzdevums ir aicināt novada aktīvos uzņēmumus aizpildīt Digitālā Brieduma testu vietnē www.gudralatvija.lv .

3.       Aktīvākā novada noteikšana notiks veicot aprēķinu par laikā no 28. februāra līdz 16. martam saņemtajām atbildēm vietnē www.gudralatvija.lv. Aktīvākais novads tiks noteikts salīdzinot aktīvo uzņēmumu skaitu novadā un konkursa laikā  saņemtās Gudrā Latvija testa atbildes no novada uzņēmējiem.

4.       Aktīvākais novads tiks paziņots Digitālās Nedēļas atklāšanas pasākumā 23. martā.

5.       Balvu fonds – LIKTA apbalvos aktīvāko konkursa novada pārstāvi, kurš būs savācis lielāko respondentu skaitu ar balvu Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018) 6″, Melns (Kindle ir elektronisko grāmatu lasīšanas ierīce) un organizēs bezmaksas lekciju novada uzņēmumiem par aktuālām digitalizācijas tēmām.

 

Par kampaņu “Gudrā Latvija”

Plašāka informācija par konkursu

 

Par kampaņu uzzini vairāk www.gudralatvija.lv

Jautājumu un neskaidrību gadījumā rakstīt uz office@likta.lv

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook