Decembrī notiks starptautiskā ielu sporta un e-sporta konference

Š.g.15.decembrī Eiropā lielākā ielu sporta kustība “Ghetto Games” īstenos ceturto starptautisko ielu sportam veltīto konferenci “Ielu sports un sports pret COVID-19”. Šogad konference norisinās interneta vidē un būs veltīta tēmām, kas saistītas ar šī laika izaicinājumiem un iespējām sportā, e-sporta attīstību un nākotnes tendencēm.

 

Š.g. 15.decembrī no pl.15.00-19.00 organizētajā online konferencē kā sporta aktivitāšu organizatori, tā arī e-sporta organizatori un tehnoloģiju uzņēmumi dalīsies savā pieredzē, kā veidot mārketingu šajā laikā, kā pārcelt pasākumus no klātienes uz attālinātiem kanāliem, kā arī par e-sporta nozari un šīs industrijas attīstību, un kā tas mūsdienās izmaina jauniešu ikdienu. Daži no konferences dalībniekiem:

  1. Hosē Karlos Loaiza Gallego (Spānija) - LaLiga starptautiskā tīkla delegāts dalīsies pieredzē par to, kā “LaLiga” – Spānijas augstākā futbola divīzijām, viena no vadošajām futbola līgām Eiropā, uzturēja fanu iesaisti līgas ikdienā COVID laikā.
  2. Johans Bertonē (Francija) – Lielākā ekstrēmo sporta veidu freestyle festivāla Eiropā “Fise” direktors, kurš dalīsies pieredzē par to, kā šo vērienīgo festivālu organizatori pārcēla uz tiešsaisti “Fise webfestival”.
  3. Jānis Dzērve - Vadošās e-sporta organizācijas Latvijā “Goexanimo”, izpilddirektors stāstīs par e-sporta aizsākumiem Latvijā/Baltijā un nākotnes tendencēm.
  4. Džeks Dauners (Apvienotā Karaliste) – futbola frīstaileris, pasaules ielu futbola ikona un Instagram influenceris par to, kā kļūt par ielu sporta profesionāli.
  5. Lukas Škoda (Čehija) – pasaules čempionāta futbola frīstailā “Red Bull Street Style” galvenais organizators par sacensību pielāgošanu tiešsaistē.
  6. Lorenco Pinčiroli (Itālija) – viens no vadošajiem sporta pasākumu vadītājiem Eiropā, par ikoniskās ielu sporta infrastruktūras “Court MLN”  turpināšanos arī COVID laikā Milānā.
  7. Intervijas ar diviem Latvijas profesionāliem e-sportistiem, kuri šobrīd Latviju pārstāv pasaules mērogā – Dana Dima Gard un Mareks Gaļinskis, un kā savu profesiju ir izvēlējušies kļūt par geimeriem.

 

Reģistrēties konferencei iespējams www.conference.ghetto.lv Dalība konferencē – 5,00 EUR līdz 1.12.2020, 10,00 EUR – līdz 10.12.2020, pēc 11.12.2020 – 15,00 EUR (“Ghetto Games” biedriem, pašvalībām, jauniešu NVO – dalība bez maksas, sazinoties ar konferences organizatoriem). 

 

Vairāk skatīt pielikumā

 

 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook