Dzīvosim veselīgi arī turpmāk!

Daudzi Krāslavas novada iedzīvotāji vairāku gadu garumā ir aktīvi iesaistījušies Krāslavas novada domes projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Krāslavas novadā”, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds, aktivitātēs. Paldies visām aktīvākajām novada biedrībām par līdzdarbošanos projekta aktivitāšu piedāvājuma nodrošināšanā dažādām mērķgrupām!

Aprīļa beigās Ministru kabinetā ir apstiprināti grozījumi noteikumos Nr.310 par Eiropas Sociāla fonda atbalstītiem veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumiem pašvaldībās, pagarinot pirmās atlases kārtas ietvaros apstiprināto projektu īstenošanas periodu līdz 2023. gada 31. decembrim. Krāslavas novada pašvaldībai papildu piešķirtais attiecināmais finansējums projekta īstenošanai ir 137487,00 eiro apmērā, īstenojamo pasākumu skaits – 648.

Tas nozīmē, ka Krāslavas novada pašvaldība arī turpmāk saviem iedzīvotājiem projekta ietvaros līdz 2023. gadam varēs turpināt organizēt dažādas aktivitātes veselības veicināšanai. Līdz šī gada maija beigām Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai ir jāiesniedz projekta grozījumu priekšlikumi par plānotajiem veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumiem Krāslavas novadā fizisko aktivitāšu, psihiskās veselības, uztura, atkarību, seksuāli reproduktīvās veselības un slimību profilakses jomās.

Lai jaunās aktivitātes būtu maksimāli atbilstošas iedzīvotāju vēlmēm, lūdzu, izsakiet savu viedokli līdz šī gada 14. maijam:

1) atbildot uz tiešsaistes aptaujas jautājumiem elektroniski https://forms.gle/A26GyEZhpFMDnLHM9 ,

kā arī

2) iesūtot priekšlikumus par iespējamām projekta aktivitātēm brīvā formā projekta koordinatorei uz epastu inta.murane@kraslava.lv.

 

Krāslavas novada domes Attīstības nodaļa

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook