Esi redzams!

Sakarā ar to, ka ātri iestājas tumšais diennakts laiks, lai mazinātu risku ceļu satiksmes dalībniekiem,

it sevišķi mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībniekiem, gājējiem un velosipēdistiem,

nokļūt ceļu satiksmes negadījumos, Valsts policija rīko akciju „Esi redzams”. Šīs akcijas ietvaros policijas darbinieki īpašu uzmanību pievērsīs gājējiem un velosipēdistiem, kuri pārvietojas pa ceļiem, kuri nav pietiekoši apgaismoti. Gadījumos, kad tiks konstatēti ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumi, pārkāpēji tiks administratīvi sodīti. Iespēju robežās, policijas darbinieki nodrošinās pārkāpējus un citus satiksmes dalībniekus ar gaismas atstarojošiem elementiem,

Izanalizējot statistikas datus par ceļu satiksmes negadījumiem pēdējo mēnešu laikā ir konstatēts, ka būtiski palielinājies cietušo un bojā gājušo skaits brīvdienās - diennakts tumšajā laikā.

Ņemot vērā iepriekš minēto, policija turpmāk brīvdienās, pastiprināti strādās ceļu satiksmes uzraudzības jomā, kur pievērsīs uzmanību ne tikai gājējiem un velosipēdistiem, bet arī pievērsīs īpaši pastiprinātu uzmanību transportlīdzekļu vadītājiem, kuri sēžas pie stūres alkoholisko dzērienu, narkotisko vai citu apreibinošo vielu reibumā. Reidos tiks iesaistīts pēc iespējas lielāks policijas darbinieku skaits, tajā skaitā arī iecirkņa inspektori un patruļdienesta darbinieki.

 

Latgales reģiona pārvaldes

priekšnieka palīga

p.i. A.Laizāne

tel. 65429861; 26060652

e-pasts prese@latgale.vp.gov.lv

25.11.2009.

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook