Iedzīvotāji aicināti balsot par projektu īstenošanu Krāslavas novada attīstībai

“Latvijas Mobilā Telefona” (LMT) šogad izsludinātajā projektu konkursā “LMT Latvijai” sadarbībā ar Krāslavas novadu saņemtas 18 projektu idejas,

.

 

 

 

idejas, visi iesniegtie projekti izvirzīti konkursa otrajai kārtai. Sākot no pirmdienas, 9. maija, iedzīvotāji aicināti aktīvi balsot par iesniegtajiem projektiem. Kopumā “LMT Latvijai” šogad saņemts rekordliels ideju skaits – 159. 

 

Lai noteiktu uzvarētājus un finansējuma saņēmējus, par Krāslavas novada otrajā kārtā izvirzītajiem projektiem balsot var ikviens Latvijas iedzīvotājs līdz 26. maija plkst. 17.00.

Balsot iespējams Krāslavas novada domē, Rīgas ielā 51 (3.kabinetā), Krāslavā, klātienē aizpildot balsošanas anketu, kā arī interneta vietnes www.lmt.lv sadaļā “LMT Latvijai” (www.lmt.lv/lmtlatvijai).

 

Savukārt LMT klienti var balsot arī īsziņas veidā, sūtot izvēlētā projekta identifikāciju uz numuru 1668. Piemēram, balsojot par projektu, kas sarakstā ir ar pirmo kārtas numuru, jāsūta īsziņa ar tekstu: Kraslava1.

 

Ar projektu aprakstiem var iepazīties www.lmt.lv/lmtlatvijai un novada mājaslapā www.kraslava.lv, sadaļā “Sabiedrības līdzdalība”.

 

Sīkāka informācija un projektu apraksti pielikumos - 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook