Ieskats jauniešu nometnes "Nature for Future" ikdienā

Neparedzēta maršruta pagarināšana trases marķēšanā

27. jūlijā lielākā daļa nometnes dalībnieku devās Kaplavas taku marķēšanā uz „Klajumu” pusi. Pārgājiens raisījās jautrs un sekmīgs, nogurums, protams, arī neizpalika, bet tam bija pamatots iemesls. Negaidīti jaunieši un grupas vadītāji bija nogājuši lielāku maršrutu nekā bija ieplānots, jo gājienā nepiedalījās Ilze Stabulniece, kas ir šo taku zinātāja.

Viktorija (nometnes dalībniece): Pastaiga bija interesanta, bet kad tā kļuva par garu, tā bija visai nogurdinoša un apnicīga, bija daudz odu. Šajā pastaigā man iepriecināja meža ogas, jo tās taču garšo labi.

Interesanta un negaidīta rīta rosme


Saulainais piektdienas rīts nometnes jauniešiem bija iesācies visai interesants. Rīta aplis ir daudziem pazīstams, un nav nekāds pārsteigums, bet veids, kā pilda šo rīta apli, ir kas cits. Jauniešiem nācās iepazīties ar dažādiem sasveicināšanās/atvadīšanās paņēmieniem, sākot ar rokasspiedieniem un beidzot ar apskāvieniem, un sakot labrīt visās pārstāvētajās valodās, tad sekoja gājiens vai jestrākajiem skrējiens ap dīķa teritoriju.

Kartupeļu cepšana

Padarījuši darbus jaunieši veltīja laiku atpūtai un sagaidīja saulrietu ar labu mūziku, sporta spēlēm un jautru pasēdēšanu pie ugunskura. Īpašs bija tas, ka jaunieši paši varēja izbaudīt kartupeļu un desiņu cepšanu svaigā gaisā un, protams, arī mielošanos. Nometnes dalībnieki vēlētos šo vakaru atkārtot, jo tas esot visiem ļoti paticis.

Aras (nometnes dalībnieks): Vakars bija mierīgs un jauks, neizpalikām bez odu uzbrukuma, bet par spīti tam visam bija labi. Latvieši un lietuvieši sapazinās tuvāk un kļuva saliedētāki.

Viens no nometnes vadītājiem negaidīti izpeldējās

Latviju ir pārņēmis karsts laiks, un peldēšanās visiem sāk kļūt tīkamāka. Jauniešu nometnē „Nature for Future” dienas vidū lielākā daļa dalībnieku dodas peldēties, un pieaugušo darbs, protams, ir pieskatīt, tieši glābēja amatu ieņem Dzintars Patmalnieks. Bet tā nu bija sanācis, ka arī pats Dzintars devās pašam negaidītā peldē, par kuru bija parūpējušies jaunieši. Galvenais, ka citiem prieks un pašam prieks!

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook