Interesenti aicināti pieteikties semināriem “Publiskā runa savas idejas prezentēšanai”

2022.gada 11. un 13.aprīlī Latgales plānošanas reģions (LPR) EEZ grantu projekta UAP Latgale ietvaros aicina piedalīties seminārā “Publiskā runa savas idejas prezentēšanai”, kas notiks tiešsaistē, ZOOM platformā no plkst. 16.00 – 18.30 un sniegs iespēju papildināt zināšanas par to, kā pēc iespējas veiksmīgāk prezentēt savu ideju.

Mērķauditorija:biznesa ideju konkursa “Nākotnes atslēga 2022” dalībnieki; potenciālie biznesa ideju īstenotāji; topošie un esošie uzņēmēji, skolēni, studenti, skolotāji, pašvaldību darbinieki un citi interesenti.

Semināru un praktiskās nodarbības vadīs lektore DR. cand.oec. Ina Gudele, speciāliste ar ilggadēju starptautisku pieredzi uzstāšanās auditorijas priekšā un jauno uzņēmēju mentore.

Mācību un praktisko vingrinājumu rezultātā tiks iegūtas iemaņas:

– sagatavot kvalitatīvu prezentāciju;

– izmantot dažādas publiskās runas, tai skaitā lifta runas prasmes;

– noturēt auditorijas uzmanību;

– sagatavoties uzrunāt auditoriju gan klātienē, gan attālināti digitālajās platformās.

Pieteikšanās  semināriem notiek līdz 2022.gada 11.aprīļa plkst. 12.00, aizpildot reģistrēšanās anketu šeit.

Semināru darba kārtība ir pieejama šeit.

Semināru norises ZOOM tiešsaistes links tiks nosūtīts reģistrētajiem dalībniekiem 2022.gada 11.aprīlī līdz plkst. 14.00.

Pasākums tiek rīkots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” ietvaros.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai! 

#EEANorwayGrantsLatvia

Papildus informācija:
uap.latgale@lpr.gov.lv
Tālr. +371 26467137

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook