Izsniegta jau desmitā atļauja preču zīmes “Ražots Krāslavas novadā” lietošanai

Kopš preču zīmes “Ražots Krāslavas novadā” izstrādes Krāslavas novada domes Simbolikas komisija ir piešķīrusi jau desmit atļaujas tās lietošanai.

Intas Murānes foto

Foto - Oksana Deporta

Foto - Oksana Deporta

Desmitā atļauja tika svinīgi pasniegta mājražotājai Valentīnai Pugajevai un viņas ceptajai “Grāfu maizei”, ar kuru Valentīna piedalījās arī Krāslavas novada stendā Uzņēmēju dienās Latgalē, kas notika 10. – 11.maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Valentīna piebilst, ka, viņasprāt, ir labi, ka viņai būs “tāda kā atšķirības zīme, jo uz Krāslavas nosaukumu cilvēki parasti reaģē ļoti pozitīvi, pilsēta ir atpazīstama. Ja produkcija nākot no Krāslavas, tas nozīmējot, ka viss būs labi un garšīgi”. 

 

Ināra Dzalbe
Attīstības nodaļas vadītāja

 

Izziņai: Jebkurš Krāslavas uzņēmējs, kas to vēlas, var pieteikties preču zīmes lietošanai. Nolikums un pieteikuma forma atrodami pašvaldības mājas lapā: https://kraslava.lv/zinas/pilns-raksts/razots-kraslavas-novada
Preču zīmes dizaina autore - Ieva Maļinovska; tā ir izstrādāta LEADER projekta „Mobilās tirdzniecības aprīkojuma iegāde Krāslavas novada vietējo produktu realizācijai un atpazīstamībai” ietvaros, ko finansēja Eiropas lauksaimniecības fonds lauku attīstībai un Krāslavas novada dome. 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook