Konkurss bērniem un jauniešiem par Ilgtspējīgas attīstības mērķiem!

Latvijas Pašvaldību savienība izsludina “zibens konkursu” bērniem, skolu jaunatnei un jauniešiem par ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķiem un aicina līdz 22. septembrim iesūtīt video par savu redzējumu par ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķiem mūsu ikdienā!

ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķi aptver visu, ar ko sastopamies katru dienu – sākot no gaisa, ko elpojam, parkam, kurš ir pie skolas, līdz pat mājai, kurā dzīvojam, atpūšamies un pildām mājasdarbus. Un tas viss – lai veicinātu mūsu visu izaugsmi un iespēju padarīt nākotni labāku!

Video var būt filmēts ar jauniešiem pieejamo aparatūru (telefonu, videokameru), video ilgums – pēc izvēles, bet lai auditorija spētu uztvert video kodolīgo vēstījumu. Rosinām veidot arī interaktīvus video ar intervijām, iesaistot savas pašvaldības politiķus!

Balvas labākajiem video: mugursomas un ūdens pudeles, kā arī iespēja piedalīties nākamajos Latvijas Pašvaldību savienības rīkotajos semināros par ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķiem, lai paustu savu skatījumu par bērnu un jauniešu lomu Ilgtspējīgas attīstības mērķu sekmēšanā! Labākos video demonstrēsim Latvijas auditorijai Latvijas Pašvaldību savienības rīkotajos tematiskajos semināros, kā arī starptautiskajai auditorijai – Eiropas Reģionu un pašvaldību padomes (CEMR) semināros un informatīvajās kampaņās!

Video līdz 22. septembrim varat nosūtīt uz e-pasta adresi Agita.Kaupuza@lps.lv!

Vairāk informācijas par ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķiem, kuriem 25. septembrī svinēsim piecus gadus, atradīsiet šajā tīmekļa vietnē.

Iedvesmai aicinām noskatīties Jaunpils “Animācijas studijas” radītās multiplikācijas filmas par ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķiem mūsu ikdienā!

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook