Krāpnieki notverti

13.aprīlī Krāslavā Latgales RP Kriminālpolicijas darbinieki uz aizdomu pamata par krāpšanas izdarīšanu, aizturēja 5 personas - ziņo VP Latgales reģiona pārvalde.

Krāpa cilvēkus tādā veidā, ka zvanot cietušajam pa telefonu no Lietuvas mobilo sakaru operatora, paziņoja, ka viņu radinieks iekļuva nepatikšanās (ceļu satiksmes negadījumā vai izdarīja kādu prettiesisku darbību), un lai izvairītos no soda ir nepieciešams samaksāt noteiktu naudas summu policijas darbiniekam. Pēc cietušā piekrišanas sniegt nepieciešamo summu, pie viņa nāca vīrietis, kurš stājas priekšā kā policijas darbinieks, un saņēma naudu.
Visi aizturētie ir Lietuvas Republikas pilsoņi – 2 sievietes 1987. un 1990.gadā dzimušas, 3 vīrieši – 1992., 1984. un 1977.gadā dzimušie. Uz aizturēšanas brīdi viņi atradās narkotisko vielu ietekmē, bez tam pie viņiem tika atrastas dažāda veida narkotiskas vielas. Dota grupējuma dalībnieki tiek turēti aizdomās par divu analoģisko krāpšanas izdarīšanu Daugavpilī. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 177.panta 3.daļas. Kopumā izkrāpts 800 eiro un 3200 latu.
Lūgums iedzīvotājiem paskatīties bildēs redzamās personas. Gadījumā, ja šīs personas veica, vai mēģināja veikt, pret Jums kādas krāpnieciskas (prettiesiskas) darbības, lūdzam vērsties Valsts policijā pa tālr. 65403328, 65403302, 02.
Policija brīdina, visus (īpaši gados vecākus cilvēkus) būt uzmanīgiem, saņemot līdzīga rakstura zvanus, un neuzticēties nezināmām personām. Informācijas pārbaudei pazvaniet radiniekam vai tuvam cilvēkam, un paprasiet vai ar viņu viss ir kārtībā!

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook