Krāslavas novada dalība Uzņēmēju dienās Latgalē

Tradicionālajās Uzņēmēju dienās Latgalē, kas notika 10. – 11.maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā, Krāslavas novada stendā varēja iepazīties ar jaunākajiem tūrisma piedāvājumiem Krāslavas novadā, nogaršot mājražotājas Valentīnas Pugajevas “Grāfu maizi” (“Ražots Krāslavas novadā” produkts) un citus gardumus, iegādāties šūšanas uzņēmuma “Nemo” produkciju, kā arī apskatīt Vadima Bogdanova filigrānos un oriģinālos koka izstrādājumus.

Krāslavas novada Tūrisma informācijas centrs jau 24. maijā plāno sezonas atklāšanas braucienu pa Krāslavas novada pierobežu, kas apbur un valdzina ar savu īpašo auru, daudznacionālo kultūrvidi un sirsnīgajiem cilvēkiem.

25. maijā notiks velobrauciens, atklājot reģionālā velomaršruta Nr. 35 “Daugavas loki” 3.posmu “Krāslava – Lazdukalns”, savukārt 1. jūnijā Krāslavas novadā plānots Vislatvijas ūdens tūristu saiets “.

Viens no jaunākajiem tūrisma piedāvājumiem, ko izstādē piedāvāja “Lost in Latgale” pārstāvis Aivars Vagalis, ir publiskie pārgājieni ar laivām 8. un 29. jūnijā, šķērsojot piecus Sauleskalna apkārtnes ezerus un savienojošās upes.

Citi šīs sezonas tūrisma piedāvājumi ir Muzeju nakts Krāslavas pils kompleksā 18. maijā, radošās darbnīcas Laimes muzejā, atrakciju parks “Starp debesīm un zemi” Ūdrīšu pagastā, porcelāna leļļu kolekcija, PapaSauna pārvietojamās pirtis, elektroskūteru noma utt.

Liela interese no apmeklētāju puses bija par jaunākajiem Krāslavas novada Tūrisma informācijas centra izstrādātajiem bukletiem, kuros ir visa aktuālākā informācija gan par novada viesu mājām, amatniekiem un kulinārā mantojuma uzņēmumu piedāvājumiem, gan par ievērojamākajiem apskates objektiem. Daudzi interesējās par tradicionālajiem pilsētas svētkiem, kas šogad norisināsies 19.-20. jūlijā, kopā ar pasākumu “Novada garša”. 

Novada dalību „Uzņēmēju dienās Latgalē 2019”, ko rīkoja LTRK sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi, Latgales Plānošanas reģions un AS Citadele banka, līdzfinansēja Krāslavas novada dome. Pašvaldību stendā pārstāvēja Krāslavas novada Tūrisma informācijas centrs un domes Attīstības nodaļa.

 

Ināra Dzalbe
Krāslavas novada domes 
Attīstības nodaļas vadītāja

 

Izziņai: Izstādes laikā tika izmantots jaunais izstāžu aprīkojums, kas tika iegādāts LEADER projekta „Mobilās tirdzniecības aprīkojuma iegāde Krāslavas novada vietējo produktu realizācijai un atpazīstamībai” ietvaros, ko finansēja Eiropas lauksaimniecības fonds lauku attīstībai un Krāslavas novada dome.

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook