Krāslavas novada pašvaldība aicina darbā juriskonsultu

Juriskonsulta darba pienākumi:

  • sniegt atzinumus par pašvaldības darbības atbilstību spēkā esošo normatīvo aktu prasībām;
  • izstrādāt tiesību aktu un juridisko dokumentu projektus;
  • pārstāvēt pašvaldības intereses tiesās, kā arī citās tiesību aizsardzības iestādēs;
  • gatavot atbildes vēstules uz citu iestāžu un privātpersonu vēstulēm, iesniegumiem, sūdzībām;
  • juridisku konsultāciju sniegšana pašvaldības amatpersonām un darbiniekiem.

Prasības pretendentam:

  • otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība tiesību zinātnēs;
  • zināšanas publisko tiesību, komerctiesību, darba tiesību jomā un tiesību aktu izstrādē;
  • prasme organizēt un veikt darbu patstāvīgi;
  • labas saskarsmes un komunikācijas spējas;
  • labas prasmes darbā ar datoru;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas (vēlamas svešvalodu zināšanas);
  • vēlama darba pieredze valsts vai pašvaldības iestādēs.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu - EUR 950,00 (pirms nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas;
  • iespējas pilnveidoties, iegūt jaunas zināšanas un pieredzi.

Darba laiks

pirmdiena   -  8.00 - 12.00; 12.30 - 17.15
otrdiena      -  8.00 - 12.00; 12.30 - 17.15
trešdiena     -  8.00 - 12.00; 12.30 - 17.15
ceturtdiena -  8.00 - 12.00; 12.30 - 17.15
piektdiena  -  8.00 - 13.00

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam iesniegt Krāslavas novada pašvaldībā, Rīgas ielā 51, Krāslavā, vai rakstot elektroniski uz e-pasta adresi: dome@kraslava.lv līdz 2022. gada 20. septembrim. Papildus informācija: tālr. 65681752.

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook