Krāslavas Valsts ģimnāzijas jauniešu basketbola komanda izcīna uzvaru Latvijas skolēnu 73.spartakiādē

Latgales reģiona sacensības basketbolā norisinājās 15. janvārī Balvos, kur sešu komandu konkurencē Krāslavas Valsts ģimnāzijas jaunieši, tiekoties finālā pret Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas komandu, izcīnīja iespēju 10.martā piedalīties finālsacensībās Rīgā

Finālsacensībās Rīgā, sporta namā “ Daugava”, sacentās astoņas labākās skolu komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās. Jāatzīmē, ka komandu līmenis bija ļoti līdzīgs, praktiski visas spēles beidzās ar dažu punktu pārsvaru. Pirmajā spēlē, spēlējot ar  Ķekavas vidusskolu, mūsu komanda zaudēja ar trīs punktu pārsvaru Ķekavas vidusskolas komandas labā. Mūsu grupas Ogres Valsts ģimnāzijas komanda uzvarēja  Ādažu vidusskolas komandu, savukārt nākamajās spēlēs mūsu  jaunieši uzvarēja Ādažu vidusskolas komandu par pieciem punktiem un pārliecinoši uzvarēja spēli pret Ogres Valsts ģimnāzijas jauniešiem.  Savstarpējo spēli pret Ogres Valsts ģimnāziju mēs uzvarējām, ieguvām pirmo vietu apakšgrupā un finālā tikāmies ar Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas komandu.

Finālspēle, tas ir, cīņa par pirmo un otro vietu, ritēja punkts punktā līdz pašām beigām. Spēles pēdējās sekundēs Rīgas Valsts 1.gimnāzijai bija iespēja izlīdzināt rezultātu, jo kļūdījāmies savā zonā, izmetot autu, taču pretinieku metiens bija nesekmīgs un atlēkušo bumbu izcīnījām mēs, pēc tam sekoja straujš sods pret Rinaldu Timmu, kurš veiksmīgi izpildīja abus soda metienus un beigās bija 4 punktu pārsvars, uzvara!

Spēlē par 3.vietu Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija pārliecinoši uzvarēja Ogres Valsts ģimnāzijas komandu.

Komanda pateicas savam trenerim Raitim Timmam, Krāslavas Valsts ģimnāzijas direktoram Jānim Tukānam un skolas administrācijai, Krāslavas novada domei par transporta nodrošinājumu.

 

Komandas vārdā Lauris Pļavenieks

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook