Lielā Talka būs atkal!

Lielās Talkas organizatori noteikuši nākamās Lielās Talkas datumu – tā notiks nākamā gada pavasarī – 2010. gada 24. aprīlī! Lielās Talkas organizatori pēdējo nedēļu laikā ir saņēmuši daudzus jautājumus par to, vai Lielā Talka, tāpat kā pērn pirms Latvijas dzimšanas dienas, notiks arī šajā rudenī.

Talkas organizatori ir ļoti gandarīti par cilvēku interesi un aktivitāti, un aicina iedzīvotājus rudenī piedalīties citās talkās, kā arī aktīvi gatavoties Lielajai Talkai nākošā gada pavasarī.
Pagājušajā nedēļas nogalē vien notika vairākas talkas - gan karavīru piemiņas vietu sakopšanas talka, gan jūras piekrastes sakopšanas akcija.
Lielās Talkas rīkotāji apsveic citas iniciatīvas mūsu valsts sakopšanā – piemēram, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) talka, kuras laikā tika sakoptas Brīvības cīņu vietas, piemiņas vietas un karavīru kapi, ir lielisks veids, kā atzīmēt Latvijas Armijas 90. gadadienu.
Šobrīd jau uzsākts aktīvs darbs, lai sagatavotos nākamajai Lielajai Talkai, saskaņojot organizatoriskos jautājumus ar pašvaldībām un citām iesaistītajām pusēm.
Pērn Lielās Talkas tradīcija aizsākās ar talku 13.septembrī - Latvijas 90.dzimšanas dienas pasākumu ietvaros, bet otrā Lielā Talka notika 18.aprīlī. Grandiozajā vides sakopšanas akcijā Lielā Talka šogad kopumā piedalījušies vairāk kā 110 tūkstoši brīvprātīgo, savācot simtiem tonnu atkritumu. Lielās Talkas patrons un aktīvs dalībnieks ir Valsts prezidents Valdis Zatlers.
Lielo Talku organizē nevalstiskās organizācijas - projekts Pēdas un domu biedru grupa Tīriem mežiem sadarbībā ar Latvijas Valsts prezidenta kanceleju, Valsts kanceleju, Latvijas Pašvaldību savienību, Vides ministriju, Latvijas Valsts mežiem, Latvijas Valsts ceļiem, Rimi, Zaļo Punktu, Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociāciju u.c. partneriem.

Papildus informācija:
Vita Jaunzeme, vita.jaunzeme@pedas.lv
www.talkas.lv

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook