Meklē krāpniekus

Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicija meklē vīrieti un sievieti par krāpniecisku darbību izdarīšanu.

Sākot no 2008. gada 1985.gadā dzimis vīrietis kopā ar 1987.gadā dzimušu sievieti visā Latvijas teritorijā

 veica krāpnieciskas darbības, ļaunprātīgi izmantojot transportlīdzekļu īpašnieku uzticēšanos. Krāpšanas mērķis bija nelikumīgi iegūt cietušā piederošo autotransportu. Tas ir, neesot maksātspējīgi, bez iegūtas transportlīdzekļu vadīšanas apliecības, minētās personas pēc interneta sludinājumiem tikās ar transportlīdzekļu pārdevējiem un slēdza līgumus par automašīnas pārdošanu uz nomaksu. Līguma parakstīšanas laikā ar viltu mēģināja panākt, lai transportlīdzekļa īpašnieks noņem transportlīdzekli no uzskaites CSDD. Kā rezultātā pēc šāda līguma parakstīšanas saņēma savā valdījumā noņemtu no uzskaites transportlīdzekli (pēc līguma nosacījumiem bez atsavināšanas tiesībām). Iegūtais transportlīdzeklis nekavējoties tika pārdots trešajām personām, izmantojot atsevišķu automašīnu pārdošanas komersantu (stāvvietu) nolaidību dokumentu Rēķins - Uzziņa noformēšanā. Tādējādi piereģistrējot ar Rēķins - Uzziņa dokumenta palīdzību īpašuma tiesības, transportlīdzeklis tālāk nekavējoties tika pārdots labticīgam ieguvējam. Gadījumos, kad īpašnieks atteicās noņemt savu transportlīdzekli no uzskaites CSDD, iegūtais transportlīdzekli nelikumīgi tika realizēts trešajām personām, iespējams ārpus Latvijas Republikas.
Ņemot vērā, ka vainīgās personas ļaunprātīgi izvairās no
izmeklēšanas, ar tiesas lēmumu viņas izsludinātas meklēšanā. Lūdzam apskatīties attēlos redzamās personas un, ja Jums ir kāda informācija, kas varētu sekmēt šo personu aizturēšanai, zvanīt pa tālr. 65403310, 02. Anonimitāte garantēta.
Kā arī lūdzam cilvēkus būt uzmanīgiem, slēdzot līgumus ar attēlā redzamajām personām, jo nav izslēgta iespēja, ka krāpnieki turpina savas prettiesiskās darbības.

Pielikumā fotogrāfijas

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook