Miķeļdiena Daugavpilī, Vienības laukumā š.g.26. septembrī

Aicinām visus, kas vēlas piedalīties Miķeļdienas tirdziņā ar pašu audzēto produkciju: dārzeņiem, augļiem, stādiem, medus produkciju, amatniecības izstrādājumiem un citām rudens veltēm, pieteikties līdz 24. septembrim pa tālruni 65426691.

 

Rudens saulgrieži ar Miķeļdienas svinībām ienāk arī Daugavpilī. Ap šo laiku ir paveikti visi lauku darbi, novākta raža un laiks doties uz rudens tirgu.
26. septembrī aicinām pilsētas viesus un daugavpiliešus uz Vienības laukumu kopā ar Latviešu kultūras centra radošajiem kolektīviem daudzināt senos latviešu tēlus Miķeli un Jumi, piedalīties svinību izdarībās, iegādāties rudens veltes Miķeļdienas tirdziņā, nogaršot Miķeļtēva rudzu maizi ar medu un malkot zāļu tēju.
 
No plkst. 9.00 līdz 14.00 Vienības laukumā darbosies Miķeļdienas tirdziņš,
no plkst. 11.00 tautas mākslas koncertu sniegs bērnu deju studija „Pienupīte”, jauniešu deju kolektīvs „Laismeņa”, vidējās paaudzes deju kolektīvs „Saime”, senioru deju kolektīvs „Atbalss”, tautas mūzikas ansamblis „Rakari”, pūtēju orķestris „Daugava”, folkloras kopas: „Dzīsmeite”, „Dzīsme”  un „Svātra”.

Pasākumu organizē Daugavpils Latviešu kultūras centrs sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldi.
_______________________________________________
Papildus informācija - Latviešu kultūras centrs:
Sandra Maskaļova, tālr.: +371 654 26691, 29146780
E-pasts: vnams@apollo.lv


Dalīties Twitter     Dalīties Facebook