Noskaidroti čempioni futbolā telpās

Aprīļa pirmās nedēļas nogalē Varavīksnes vidusskolas sporta zālē tika izspēlētās Krāslavas novada atklātā čempionāta futbolā telpās pēdējās spēles un tika noskaidroti godalgoto vietu ieguvēji.

Š.ģ.4.aprīlī notika pusfināla spēles, kurās saskaņā ar sacensību nolikumu bija jāsacenšas priekšsacīkstēs 1.vietu izcīnījušai komandai ar 4.vietu t.i. „Ritms” pret „Krāslava”  un 2.vietu izcīnījušai komandai pret 3.vietu t.i. „Kalniešiem” pret „Sporta skolu”. Pirmajā spēlē ar pārliecinošu rezultātu 7:1 pārāki bija komandas „Ritms” futbolisti.

Otrā spēle sanāca daudz spraigāka. Tā norisinājās līdzīgi, tikai pašās beigās „Sporta skolas” futbolistiem izdevās vairāki rezultatīvi uzbrukumi un viņi svinēja uzvaru ar rezultātu 6:3.

5.aprīlī par 3.-4.vietu cīnījās „Kalniešu” un „Krāslava” komandu futbolisti. Komandu spēki bija līdzvērtīgi, neviens nevēlējās piekāpties pretiniekam, rezultāts gandrīz visu spēles laiku bija neizšķirts. Spēles beigās vairāk paveicās „Krāslava” komandas spēlētājiem un viņi svinēja uzvaru ar minimālu pārsvaru 4:3.

Pēdējā spēle, kurā izšķīrās zelta un sudraba medaļu liktenis, bija ne mazāk dramatiska. No sākuma Vladislavs Aļhimovičs ar precīzu sitienu izvirzīja vadībā jaunos „Sporta skolas” futbolistus. Tad pieredzējušais komandas „Ritms” spēlētājs Marks Larionovs ar diviem rezultatīviem raidījumiem izvirzīja vadībā savējos. Tomēr „Sporta skolas” futbolisti nodemonstrēja lielu cīņas sparu un spēles pēdējās minūtēs tas pats Vladislavs Aļhimovičs rezultātu izlīdzināja. Jau likās, ka būs jāspēlē papildlaiks, taču punktu visam pielika turnīra rezultatīvākais spēlētājs Nikolajs Viļķels. Burtiski pēdējās sekundēs viņš guva lieliskus vārtus, kuri izrādījās „zelta vārti” komandai „Ritms”.

„Sporta skolas” futbolistu izcīnītās sudraba medaļas ir liels sasniegums šāda mēroga turnīrā. Jāatzīmē, ka visu čempionātā spēlējošo komandu jaunie futbolisti ievērojami paaugstināja savu spēlētprasmi un turpmāk šāda veida sacīkstes solās būt vēl intrigējošākas.

 

Rajona sacensību organizators V.Beinarovičs

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook