Noslēdzies virtuālais Krāslavas Velokross – 2020!

Ir noslēgušies četri virtuālā Krāslavas Velokrosa – 2020 posmi, kuri paspēja sevī ietvert gan vairākiem gadalaikiem raksturīgus laika apstākļus, gan neaizmirstamas emocijas.

Ar katru posmu pieauga dalībnieku skaits un tika uzstādīti arī personīgie rekordi. Patiess prieks, ka virtuālajā Krāslavas Velokrosā – 2020 piedalījās rekordliels ģimeņu skaits, no kurām 8 sacentās ģimeņu kopvērtējumā.

 

1. vieta Burcevu ģimenei

I.Solimas foto

R.Burceva foto

Ģimeņu kopvērtējuma kausi

Protams, vēlamies pateikt paldies ikvienam velokrosa dalībniekam un Krāslavas novada domei par atbalstu!

Bija patīkami saņemt atsauksmes no virtuālā Krāslavas Velokrosa – 2020 dalībniekiem.

Iveta Solima dalās ar saviem iespaidiem: “Krāslavas VeloKross, noslēdzošais 4. posms. Silti, skaisti un iekšā tāāāds adrenalīns. Ja otrais posms tika veikts ziemas vējjakā, tad šoreiz tā vasarīgi. Ceturtajā posmā uzstādu personīgo rekordu, par kuru esmu lepna! Šos četrus posmus neaizmirsīšu nekad... emocijām bagāti, smagi, gan auksti, gan karsti, kritieni, velo remonts un cīņa pašai ar sevi ... brīžiem šķita, ka viss.... Offf... Vairs nē!!! Bet mēs visi to paveicām! Lepojos ar mazajiem, kuri turējās braši un uzstādīja savam vecumam gana labus rezultātus. Paldies, biedrība SPORTISTS par iespēju piedalīties, būt aktīviem un izmantot visas iespējas, lai šajā laikā nesēdētu mājās”!

 

Rezultāti pieejami pielikumā.

 

Diāna Vanaga, biedrības SPORTISTS valdes locekle

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook