Notiks Latvijas jauno mūzikas grupu konkurss „Melodija”

Jauno mūziķu konkurss „Melodija” notiks 7. janvārī - Ropažu Kultūras un izglītības centrā ar mērķi atklāt jaunus, talantīgus un daudzsološus jaunos mūziķus no visas Latvijas, pēc konkursa labākajām grupām tiks dota iespēja sevi apliecināt Latvijas vadošajiem izklaides industrijas profesionāļiem.

 

Konkursā piedalīties ir aicinātas jaunās mūziķu grupas no visas Latvijas, bez vecuma ierobežojuma. Dalībniekiem konkursā būs jāizpilda divas dziesmas pēc brīvas izvēles, konkursa rīkotāji iesaka izvēlēties divas dažādu raksturu dziesmas. Būtiskākie vērtēšanas kritēriji –  repertuāra izvēle un tā sarežģītības pakāpe, priekšnesumu mākslinieciskā kvalitāte kā arī tehniskais izpildījums un izpildījuma oriģinalitāte.

 

Lai pieteiktos konkursam nepieciešams aizpildīt  noteikta parauga pieteikuma anketu, ko līdz ar nolikumu var pieprasīt elektroniski: konkurssmelodija@gmail.com

Pieteikuma anketas tiks pieņemtas līdz 1. janvārim, nenokavējiet!

 

„Konkurss ir solis uz tālākiem sasniegumiem, tā ir iespēja gūt jaunu pieredzi un veidot kontaktus ar profesionāliem mūziķiem, tas varbūt ikviena jaunā mūziķa ceļa sākums uz lielo skatuvi.”, stāsta konkursa organizatori.

 

Pielikumā nolikums un pieteikuma anketa.

Sīkākai informācijai zvanīt Juliannai Moisejenkovai 26302442

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook