Olimpiskā diena Krāslavā #kraslavasporto #mēsesamSPORTIŅĀ

Katru gadu Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) organizē Olimpisko mēnesi. Šogad Olimpiskais mēnesis sākās LOK dzimšanas dienā - 23. aprīlī un noslēgsies ar iecienīto Vislatvijas vingrojumu 21. maijā.

Krāslavas novads ir iesaistījies Olimpiskajā mēnesī un aicina visus novada iedzīvotājus piedalīties 21. maija Vislatvijas vingrošanā. Tiešraide tiks atspoguļota radio SWH, šoreiz viesojoties pie vingrotājiem Ādažos. Vingrojumu kompleksu autori – Monta Lībeka (veselības sporta speciāliste, fitnesa trenere) un Dinārs Zāģers (izaugsmes, motivācijas un fiziskās sagatavotības treneris).

Krāslavieši ir aicināti izvingroties 21. maijā sev ērtā laikā un vietā, nofotografējot un ievietojot sociālajos tīklos (facebook vai instragram), bildei pievienojot tēmturi #kraslavasporto #mēsesamSPORTIŅĀ. Ar vingrotājiem sazināsimies un nodosim Olimpisko sveicienu. Izmantojam iespēju sportot Krāslavas sporta stadionā no plkst. 16.00  līdz 20.00 (darbadienās), Varavīksnes vidusskolas stadionā un Pils ielas stadionā, kas ir atvērti jebkurā diennakts laikā.

Atgādinām, ka fiziskās aktivitātes palīdz mazināt stresu, vairot enerģiju, paaugstina darbaspējas, uzlabo miega kvalitāti.  Izkusties vismaz 30-60 minūtes dienā! Vairāk informācijas lasi: https://www.spkc.gov.lv/lv/fiziskas-aktivitates?fbclid=IwAR0-CumsOfx97gLiLouzx5EomLhhATN2W1nG1BQDM1jOJ9E-GG9PtRplRiA

Esiet piesardzīgi un ievērojiet valstī noteiktos ierobežojumus! Jautājumu un/vai ierosinājumu gadījumā sazinieties: tālrunis 25900775; e-pasts artis.upenieks@kraslava.lv.

Artis Upenieks,
Krāslavas Sporta skolas direktors

Ilustratīvs foto

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook