Parādījusies viltus sociālā darbiniece

VP Latgales reģiona pārvalde informē, ka 7.janvārī Krāslavas pilsētā pagaidām nenoskaidrota sieviete, stādoties priekšā kā sociālā darbiniece, ieradās mājās pie kādas 81 gadu vecas sievietes

un, iegūstot tās uzticību un novēršot uzmanību, nozaga naudu 340 latus. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta 1.daļas.
    Policija vēlreiz brīdina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un nelaist savās mājās nepazīstamas personas, vai arī pieprasīt personu apliecinošus dokumentus. Gadījumos, kad rodas kādas aizdomas ziņot par to policijai.
    VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki, veicot izmeklēšanu kriminālprocesa ietvaros par izdarīto zādzību 30.decembrī Preiļos, kad no kāda uzņēmuma telpām tika nozagta nauda 1875 lati, savāca pietiekoši daudz materiālu, lai pierādītu 31.decembrī arestētā, 1988.g. dzimušā vīrieša vainu dotā nozieguma izdarīšanā. Bez tā tika savākti pierādījumi par viņa analoģiskām izdarītām zādzībām Krāslavā un Daugavpilī. Kopumā aizturētā persona tiek turēta aizdomās par 10 zādzību epizodēm.  

Latgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīga
p.i. A.Laizāne
tel. 65429861; 26060652 
e-pasts prese@latgale.vp.gov.lv
11.01.2010.  

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook