Preventīvā informācija!

Sākoties skolēnu brīvlaikam un vasarai, policija vēlreiz aicina visus vecākus parunāt ar saviem bērniem par brīvā laika drošu pavadīšanu!!! Atgādināt bērniem par vietām,

kur jābūt īpaši piesardzīgiem - pie ūdens (ezeri, upes, utt.), uguns, būvlaukumu (būvvietu, celtņu), brauktuvju, lielceļu tuvumā, kā arī par citām vietām, kur var būt bīstami spēlēties. Vecākiem jāatceras, ka viņi paši ir atbildīgi par sava bērna drošību. Lūdzu, neatstājiet savus bērnus bez pieaugušo pieskatīšanas!
Iedzīvotājiem pašiem nevajadzētu aizmirst rūpēties par sava īpašuma drošību – neatstāt bez uzraudzības atvērtus logus un durvis, kurus zagļi varētu izmantot kā ērtu piekļūšanas veidu Jūsu īpašumam! Kā arī neaizmirst parūpēties par sava īpašuma drošību, dodoties izbraukumā vai kaut kur citur uz ilgāku laiku.
Jāatzīmē arī to, ka tāds transportlīdzekļa veids kā velosipēds, vasarā daudziem ir ļoti populārs. Bet arī zagļi neguļ, un pēdēja gada laikā valstī ir manāmi pieaugušas velosipēdu zādzības. Tāpēc, ar mērķi pasargāt un brīdināt velosipēdu īpašniekus, policija aicina ievērot dažus izstrādātos ieteikumus kā pasargāt savu mantu:
-iegādājoties velosipēdu pieprasi velosipēda pasi, kurā ierakstīts rāmja numurs;
-iegādājies un izmanto izturīgu velo aizslēgu;
-neatstāj velosipēdu nomaļā vietā uz ilgu laiku, centies to novietot novērošanas kameru tuvumā/apsargātā vietā vai vietās, kur apgrozās daudz cilvēku;
-pie velostatīva slēdz rāmi kopā ar riteni;
-atstājot velosipēdu noņem papildus aprīkojumu-gaismas, velokompjūteru, pumpi!


Dalīties Twitter     Dalīties Facebook