Runcis iet ciemos

Turpinās projekta LATLIT TRAFFIC (LLI-006) īstenošana un turpinās arī projekta aktivitātes.

1.septembrī Krāslavas pilsētā norisinājās akcija „Drošs ceļš uz skolu”. Akcijas ietvaros pastiprināta režīmā strādāja Valsts policijas darbinieki, pie izglītības iestādēm dežurēja ekipāžas.

Akcijas mērķis bija atgādināt ceļu satiksmes dalībniekiem par ceļu satiksmes drošības noteikumiem un aicināt tos ievērot – šķērsot ielas tikai tam paredzētājās vietās, būt uzmanīgiem uz ceļa, ievērot ātruma ierobežojumus un lietot drošības jostas.
Šajā dienā pilsētā bija iespējams sastapt arī „Drošsirdi Runci”, kas viesojās Krāslavas pamatskolā, poļu skolā un PII „Pienenīte” un PII „Pīlādzītis”. Jautrā noskaņā bērniem tika atgādināts par elementārākiem ceļu satiksmes noteikumu punktiem, kurus obligāti ir jāievēro – pāriet ielu tikai tam paredzētajās vietās, diennakts tumšajā laikā uz apģērba jābūt atstarotājiem, braucot ar automašīnu vienmēr ir jālieto drošības josta un šķērsot ielu tikai pie zaļās luksofora gaismas.
Krāslavas novada dome aicina visus satiksmes dalībniekus būt uzmanīgiem un iecietīgiem viens pret otru. Lai sekmīgs visiem jaunais mācību gads!!!

Andris Rukmans
Krāslavas novada dome

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook