Sākoties jaunajam mācību gadam Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde strādās pastiprinātā režīmā!

Sākoties jaunajam mācību gadam, lai bērnu gaitas padarītu drošākas, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki pirmajās jaunā mācību gada dienās

strādās pastiprinātā režīmā un dežūrēs pie skolām un satiksmes ziņā sarežģītākajos ceļu posmos, kur sekos, lai bērni droši varētu tikt gan uz skolu, gan arī mājup.
Lai bērnu ceļš uzsākot skolas gaitas būtu drošākas policija aicina vecākus vēlreiz ar bērniem pārrunāt drošības jautājumus, bet mazos skolniekus vismaz pirmās dienas pavadīt gan uz skolu, gan mājās. Aicinām arī autovadītājus septembra pirmajās dienās būt īpaši uzmanīgiem, vadot savus transporta līdzekļus. Lūdzam arī neaizmirst par drošības jostu lietošanu un bērnu pārvadāšanas noteikumu ievērošanu.
Īpaša uzmanība no policijas puses tiks veltīta arī jauniešu pulsēšanās vietām un tirdzniecības iestādēm, lai jauniešiem nepārdotu alkoholiskos dzērienus. Policija aicina visus pieaugušos būt tik apzinīgiem un „neizpalīdzēt nepilngadīgajiem”, veikalos pērkot viņiem alkoholiskos dzērienus!!!
Kā katru gadu arī šogad policijas darbinieki septembrī, oktobrī un novembrī dosies uz skolām un pirmskolas izglītības iestādēm, lai bērnus iepazīstinātu ar ceļu satiksmes noteikumiem, drošības jautājumiem, viņu tiesībām un pienākumiem.

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook