Seminārs – konsultācija par LMT projektu konkursu

Aktīvākie iedzīvotāji noteikti ir pamanījuši to, ka šogad Krāslavas novada dome ir iesaistījusies “Latvijas Mobilā Telefona” (LMT) projektā “LMT Latvijai”, kura ietvaros piecu gadu laikā ir atbalstītas reģionu iedzīvotāju iniciatīvas vairāk nekā 320 tūkstošu eiro apjomā.

-

Lai pārrunātu konkursa nosacījumus un precizētu neskaidros jautājumus, šī gada 15.martā plkst.15.00 Krāslavas novada Attīstības nodaļas zālē tiek organizēts seminārs – konsultācija; konkrētus jautājumus varat iesūtīt arī iepriekš - līdz 14.martam plkst.12.00.

Šī gada projekta konkurss ir izsludināts šī gada 29.februārī un līdz 14.aprīlim ikviens Krāslavas novada iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona, kuras deklarētā vai juridiskā adrese ir Krāslavas novadā, var iesniegt projekta pieteikumu sava novada un novadnieku dzīves uzlabošanai. Projektu īstenošanai novadam paredzēts piešķirt 8 000 eiro, katram projektam ir iespēja saņemt no 500 līdz 2 000 eiro lielu finansējumu.

Projektu izvērtēšana norisināsies aprīlī, savukārt balsot par tiem varēs maijā. Pirmajā kārtā projektus vērtēs LMT un Krāslavas novada domes pārstāvju žūrija, savukārt otrajā kārtā uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteiks tikai paši iedzīvotāji, elektroniski balsojot portālā http://www.lmt.lv/lmtlatvijai, aizpildot balsošanas anketas novada domē vai balsojot ar īsziņas palīdzību. 

Ar detalizētiem konkursa noteikumiem var iepazīties novada mājaslapā www.kraslava.lv, kā arī portālā www.lmt.lv/lmtlatvijai

 

LMT Latvijai konkursa moto: Tavs novads sākas ar Tevi!

 

Ināra Dzalbe

Krāslavas novada domes Attīstības nodaļas vadītāja

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook