Seminārs “Saimnieciskās darbības plusi un mīnusi”

9.aprīlī Krāslavas novada dome un Latgales plānošanas reģiona (LPR) Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) rīkoja semināru saimnieciskās darbības veicējiem. Lektore Sandra Zeltiņa (LLU Sociālo zinātņu maģistre, darbības joma - biznesa un mārketinga konsultācijas) ir vairāku Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansēto projektu koordinatore Latvijā,

pasniedzēja, mācību līdzekļa „Naudas pasaule” līdzautore un uzņēmējdarbības konsultante ar ilggadēju pieredzi grāmatvedībā.

Pasākuma aktuālā tēma – saimnieciskās darbības veicēji vai pašnodarbinātie –fiziskas personas, kuras veic individuālo darbu.  Pašnodarbinātību nereti min kā neizmantotu iespēju, kam jāpievērš lielāka uzmanība. Iedzīvotāji mācās, apgūst prasmes individuāli darboties kā uzņēmēji, regulāri uzskaitīt un pierakstīt savus ieņēmumus un izdevumus, jo saimnieciskās darbības veicēji par savu darbību, finansēm, atskaitēm un nodokļu nomaksu ir atbildīgi paši. Pasniedzēja klātesošajiem piedāvāja noderīgu izklāstu par šiem jautājumiem un iespēju uzdot un noskaidrot tieši sev aktuālos jautājumus.
Seminārs raisīja dalībniekos patiesu interesi un bija plaši apmeklēts, interesenti saņēma individuālas konsultācijas.

 

Inta Murāne
Krāslavas novada domes
Attīstības nodaļas projektu koordinatore,
LPR  LUC konsultante

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook