“Skolas somā” Indras audzēkņiem leļļu teātra izrādes

Indras pamatskolas audzēkņi programmas "Latvijas Skolas soma" ietvaros maija mēnesī noskatījās šādas leļļu teātra izrādes:

1. klases skolēni skatījās izrādi "Lellīte Lolīte";

2. un 3. kl. – izrādi "Un atkal Pifs";

4. un 5. kl. – izrādi "Sniega Karaliene";

6. un 7. kl. – izrādi "Emīls un Berlīnes zēni";

8. un 9. kl. – izrādi "Skroderdienas Silmačos".

Vai mēs braucām uz teātri? Nē, katrs savā mājā sev vēlamā laikā, saņemot pieejas kodu, skatījās izrādi. Tas bija neierasti... tomēr interesanti.

Skolēnu atsauksmes pēc izrāžu noskatīšanās:

Julianna (4. kl. - “Sniega karaliene”): “Vislabāk man patika, ka ir īsta draudzība, un es uzzināju, ka labais uzvar ļauno. Es sapratu, ka visas grūtības var pārvarēt.”

Zlata (4. kl. - “Sniega karaliene”): “Man patika Gerdas drosme un apņēmība. Es sapratu, ka mīlestība, draudzība un labestība izglābs pasauli. Biju priecīga, ka pasakā viss beidzās labi.”

Anna (4. kl. - “Sniega karaliene”): “Es zinu, ka vajag palīdzēt cilvēkiem. Gerdai palīdzēja daudzi, tāpēc ar viņu nekas slikts nenotika, un viņa izglāba Kaju.”

Lana (2. kl. - “Un atkal Pifs”): ”Vislabāk man patika Pifs, un iepriecināja, ka Pifs un Herkuless sadraudzējās.”

Laura (2. kl. - “Un atkal Pifs”): “Man vislabāk patika, ka kaķis mēģināja uzbrukt Pifam, bet beigās pats saņēma sodu.”

Raitis (2. kl. - “Un atkal Pifs”): “Mani iepriecināja, ka visi draugi apsveica Pifu dzimšanas dienā!”

Gabriela (3. kl. - “Un atkal Pifs”): “Tagad es zinu, ka mānīties ir slikti. Mani iepriecināja, ka kaķītis ar sunīti noslēdza mieru.”

Jurģis (9. kl. – “Skroderdienas Silmačos”): “ Visvairāk patika tirgotāji Ābrams un Joske. Pats leļļu teātris man liekas ļoti interesants, it kā tu esi citā pasaulē un mūsu pasaulē vienlaicīgi.”

Veronika (8. kl. - “Skroderdienas Silmačos”): “Izrādē visinteresantākais moments bija tad, kad notika nevis vienas kāzas, bet veselas trīs. Visvairāk man patika Kaķenes lelle, jo izskatījās ļoti eleganta un skaista, viņai piestāvēja kleita un matu frizūra. Izrāde bija ļoti laba.”

Jegors (7. kl. – “Emīls un Berlīnes zēni”): “Visinteresantākais fragments bija, kad Emīls satika Berlīnes zēnus, un viņi izstrādāja plānu, kā Emīlam atgriezt nozagto naudu. Manuprāt, visinteresantākā lelle ir Vecmāmiņa, jo viņa bija labsirdīga un jautra, ar smieklīgu balsi. Skatīties izrādi bija interesanti, patika, kā kustējās lelles.“

Inga Jākobsone,
programmas “Latvijas Skolas soma” koordinatore  Indras pamatskolā

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook