Slēpotāju kross

20.oktobrī Pļaviņās, sporta bāzē "Jankas", notika sacensības slēpotāju krosā. Distance bija izveidota mežainā, šķēršļotā apvidū ar lieliem kāpumiem un nogāzēm.

Sacensībās piedalījās 230 sportisti no Rīgas, Cēsīm, Madonas, Pļaviņām, Viļakas, Jēkabpils, Vecpiebalgas novada, kā arī Krāslava tika pārstāvēta ar kuplu skaitu Krāslavas Sporta skolas audzēkņu.

Visjaunākajā meiteņu grupā, 2010. gadā dzimušas un jaunākas,  labus rezultātus 1 km garā distancē uzrādīja Gendele-Nunese Barbara (8.vieta), Paka Kamilla (11.vieta), Laskeviča Viktorija (13.vieta). Zēniem šajā vecuma grupā Kristiānam Dzalbam 12.vieta.

 

Meiteņu grupā, starp 2008. gadā dzimušām, izcilus rezultātus uzrādīja Valērija Burceva un Martīne Djatkoviča, kuras 39 dalībnieču konkurencē izcīnīja  pirmo un otru vietu 1km garā distancē, kā arī vienīgās savā vecuma grupā veica distanci ātrāk par četrām minutēm. Ar labu rezultātu 8.vietu ieguva Marija Tumaševiča. Zēnien šajā vecuma grupā Aleksandram Čubrevičam 18.vieta starp 38 dalībniekiem.

 

Starp 2006.-2007.gadā dzimušām meitenēm devīto vietu 1km garā distancē ieguva Marianna Konstantinoviča. Zēni šajā vecuma grupā skrēja 2 km garu distanci un labākais no krāslaviešiem bija Žanis Novičonoks – 14.vieta.

 

Starp 2004.-2005.gadā dzimušām meitenēm 2km garā distancē sudraba medaļu izcīnīja Līga Volka. Uzrādot labus rezultātus distancē, Adriānai Šuminskai 7.vieta un Janai Volkai 8.vieta. Šajā vecuma grupā starp zēniem 3 km garā distancē Artemijs Kozačuks ieguva augsto 6.vietu.

 

Dažiem sportistiem šie bija pirmie starti tik garās un sarežģītās distancēs, tāpēc vēlme uzrādīt savu labāko sniegumu bija liela.  

 

Savukārt 27.oktobrī dažas Krāslavas Sporta skolas slēpotājas devās uz slēpotāju triatlonu, kur vajadzēja skriet, braukt uz rolleriem gan klasiskajā, gan brīvajā stilā. Distances garums skriešanas posmam bija noteikts atbilstoši vecuma grupai - 800m vai 1,1 km un rollerslēpošanai - 1,3 km. Vislabāk no krāslavietēm veicās Valērijai Burcevai, kuraa kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu, Janai Volkai savā vecuma grupa ceturtā vieta.

 

Distanču slēpošanas treneri: IlonaVanaga, Natālija Kovaļova, Ojārs Vanags

 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook