Sporta laureāts - 2019

Decembra beigās Krāslavas Sporta skolā pulcējās Krāslavas novada sportisti, viņu treneri un vecāki uz svinīgo pasākumu “Sporta laureāts - 2019”. Šogad ar naudas balvām un piemiņas kausiem tika apbalvoti labākie sportisti par sasniegumiem gan Latgales, gan valsts mēroga sacensībās.

Krāslavas Sporta skolā tika sveikti sportiski, kuri trenējas gan individuālajos (vieglatlētika, distanču slēpošana, ložu šaušana, brīvā cīņa), gan komandu (basketbols, futbols) sporta veidos.

Sportistu sumināšanas ceremonijā piedalījās Krāslavas Izglītības pārvaldes vadītāja Lidija Miglāne, kā arī Krāslavas Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Sņežana Petroviča un sporta skolas direktors Artis Upenieks.

Pasākuma laikā visiem klātesošajiem bija iespēja apskatīt katra sporta veida prezentāciju par sportistu treniņiem un sacensībām.

Sporta skolas audzēkņi aktīvi iesaistās arī citās ārpus skolas aktivitātēs. Šoreiz mūs ar saviem skaņdarbiem iepriecināja mūzikas skolas absolvente Adriāna Šuminska  un  mūzikas skolas audzēknis Mārtiņš Severīns Vecelis.

Krāslavas Sporta skolas vadība, treneri, skolas audzēkņi un viņu vecāki pateicas Krāslavas novada domei par finansiālo atbalstu.     

 

Ilona Vanaga, Krāslavas Sporta skolas metodiķe

 

 

 

 

.

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook