Sporto sev un Latvijai attālināti - 2020!

Biedrība SPORTISTS aicina visus skriešanas un velosporta entuziastus piedalīties sacensībās „Sporto sev un Latvijai attālināti - 2020”, kas notiks no 19. oktobra līdz 18. novembrim.

 

Sacensību dalībnieks lejuplādē jebkuru aplikāciju, kura mēra veikto distanci, norāda geo lokāciju, skriešanas vai braukšanas ar velosipēdu datumu, kā arī atspoguļo vai dalībnieks ir skrējis vai braucis ar velosipēdu. 

Skriet vai braukt ar velosipēdu var jebkur Krāslavas novada teritorijā, bet ir jābūt ieslēgtai geo lokācijas, lai sacensību organizatori varētu par to pārliecināties.

Sacensību dalībnieks iesūta ekrānuzņēmumu (screenshot) no savas aplikācijas ar veikto distanci līdz nākamās dienas plkst. 11:00 pēc distances veikšanasuz e-pasta adresi –biedribasportists@inbox.lv. Uz e-pastu ir jāatsūta arī sacensību dalībnieka vārds, uzvārds un dzimšanas gads.

Sacensību dalībnieks var iesūtīt savu rezultātu neierobežotu reižu skaitu, bet veiktajai distancei ir jābūt vismaz 1 km garai.

Katram sacensību dalībniekam ir jābūt savai individuālai aplikācijai, jo skrienot kopā viens rezultāts diviem cilvēkiem netiks ieskaitīts.

Sacensību dalībnieki ievēro visus valdības noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas!

Katrā vecuma grupā 1.-3. vietas ieguvēji gan skriešanā, gan velobraukšanā tiks apbalvoti ar medaļu. Savukārt uzvarētājs (1.vietas ieguvējs) katrā vecuma grupā tiks apbalvots ar balvu.

 

Detalizēta informācija ir pieejama nolikumā.

 

 

Biedrība SPORTISTS

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook