Sportot ir prieks!

No 21.10.-25.10.2019. sporta skolā un pilsētas stadionā Krāslavas novada skolas vecuma bērniem notika nometne “Sportot prieks -3”, kura tika organizēta Krāslavas novada domes īstenotā ESF projekta

Nr.9.2.4.2./16/I/097 „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaksei Krāslavas novadā” ietvaros.

Nometnes diena divdesmit septiņiem dalībniekiem sākās ap plkst.10.00 ar 1,5 līdz 2 stundu garu treniņu, kam sekoja pusdienas Krāslavas Valsts ģimnāzijas ēdnīcā.

 

Pēc pusdienām, lekcijās un nodarbībās bērni guva jaunas zināšanas un prasmes, bet tie, kas apmeklēja šo nometni jau pagājušās reizes, atkārtoja jau zināmas lietas, kā arī ieguva jaunas iemaņas un atziņas, jo lektori, kā ierasts, bija padomājuši arī par jaunām tēmām. Veselīga ēdiena pagatavošanas darbnīcā nodarbību vadīja Iveta Balule.

 

Sportistiem, bez fiziskās, tehniskās un taktiskās sagatavotības, ļoti liela loma ir psiholoģiskajai sagatavotībai. Par to, lai sacensībās un ikdienā psiholoģiskā sagatavotība nometnes dalībniekiem būtu līmenī, rūpējās Inta Gribule.

 

Bērni noklausījās arī interaktīvi informatīvu lekciju par pirmo medicīnisko palīdzību, par veselīgu dzīvesveidu un medicīnas jautājumiem sporta un ikdienas dzīvē, kā arī par basketbola vēsturi, tā nozīmi cilvēka vispārējās fiziskās veselības nostiprināšanā bērnībā, pieaugušo dzīvē un vecumdienās.

 

Pēc lekcijām un praktiskajām nodarbībām sekoja otrs treniņš Krāslavas Sporta skolas zālē, vieglatlētikas manēžā un pilsētas stadionā.

 

 Nometni organizēja biedrība “Basketbola klubs Krāslava”. Paldies sadarbības partneriem: Krāslavas novada domei, Krāslavas Valsts ģimnāzijai, IK Launags un Krāslavas Sporta skolai.

 

                  

BK Krāslava valdes priekšsēdētājs Raitis Timma

 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook