Svētku laikā policija strādās pastiprinātā režīmā

Tuvojas Līgo svētki un Jāņi, tādēļ kā katru gadu Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde pirmssvētku steigā iedzīvotājus aicina neaizmirst par drošību!

Sākot jau ar 22.jūniju un līdz pat 27.jūnijam policijas darbinieki strādās pastiprinātā režīmā.

Īpaša uzmanība tiks pievērsta pasākumu norises vietām un, protams, ceļu satiksmes drošībai.

Policija spēkratu vadītājus kontrolēs ne tikai uz lielajiem, Valsts nozīmes ceļiem, bet arī pagastos un ciematos. Tāpat kā visā Latvijā arī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki ļoti strikti vērsīsies pret visiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpējiem un, it īpaši, iereibušajiem spēkratu vadītājiem, atļautā braukšanas ātruma pārsniedzējiem un bērnu pārvadāšanas noteikumu pārkāpējiem.
    Tādēļ, lai pasargātu sevi no nelaimēm un nepatikšanām, aicinām līgotājus rūpēties gan par savu un savu tuvinieku, īpaši bērnu, gan arī par draugu drošību!
Dodoties svētkus svinēt ārpus savas dzīvesvietas, neaizmirstiet parūpēties par sava mājokļa drošību, aizverot mājokļa durvis un logus, un palūdzot uzticamiem cilvēkiem mājokli pieskatīt!
Nelietojiet pārmērīgi alkoholu! Nekādā ziņā nesēdieties pie transporta līdzekļa stūres reibumā un neļaujiet to darīt arī citiem!
Esiet uzmanīgi ar uguni un ūdeni!
Parūpējieties par savu līdzi paņemto mantu drošību!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes kolektīvs visiem novēl drošu un jauku līgošanu!

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook