Svinēsim Tēva dienu Krāslavā

Jau svētdien svinēsim Latvijā gandrīz pirms 10 gadiem iedibināto Tēva dienu.

Atbalstot tradīciju, arī Krāslavā notiks jautrs, sportisks un atraktīvs pasākums visai ģimenei, piedāvājot kopā pavadīt svētdienu un sumināt katra bērna supervīrieti - tēti!

Pasākums Krāslavas animatoru vadībā noritēs atjaunotajā bērnu rotaļu laukumā pie Mūzikas skolas Rēzeknes ielā 4 Krāslavā plkst. 13.00.

Reizē atzīmēsim arī ģimenēm veltītā projekta "Ģimenēm draudzīga Krāslava" aktivitāšu noslēgumu. Projekts sākās 2018. gadā jūnijā, tā ietvaros sadarbībā ar SIA "Leven" un SIA "KSIL" ir sakārtota bērnu rotaļu zona Rēzeknes ielā 4.
Bērnu rotaļu laukums, kas kalpo arī par ģimenes atpūtas vietu daudzdzīvokļu namu rajonā, ilgāku laiku netika pienācīgi apsaimniekots. Pamatojoties uz sabiedrības aptauju, pašvaldība teritorijas būvdarbos ieguldīja gandrīz 20 000 eiro.
 Darbu rezultātā iekārtotas rotaļu zonas bērniem līdz 14 gadu vecumam,  atjaunojot esošās un uzstādot jaunas rotaļu konstrukcijas.
 Rotaļu laukumā ieklāts sijātas smilts segums, atjaunots žogs, uzstādīti vārti.Turpmāku bērnu laukuma apsaimniekošanu uzņemsies pašvaldības aģentūra "Labiekārtošana K". 
Lai nodrošinātu kārtību laukumā, ir ierīkota videonovērošana. Krāslavas novada dome aicina arī iedzīvotājus būt saudzīgiem un vērīgiem, apzinoties, ka jebkuri uzlabošanas/atjaunošanas darbi tiek finansēti no mūsu kopējā budžeta.
Pateicoties pašvaldībassadarbībai ar biedrību "Krāslavas māmiņu klubs" šovasar aizritēja brīnišķīgs, kupli apmeklēts pasākumi visai ģimenei "Mazo grāfu un grāfieņu svētki", biedrība ieguldīja brīvprātīgo darbu  arī rīkojot "Mazo novadnieku" rotāto ratu gājienu.
Savukārt Ģimenes atbalsta centrs "Atvērtība" iniciatīva īstenosies 8. septembrī, kad  Krāslavas kultūras namā noritēs pirmie "Klucīšu svētki", kuros lieli un mazi, pēc sirds patikas, varēs iepazīt Lego konstruktoru neierobežotās iespējas.
Pasākumi vērsti un ģimeni kā vienotu, harmonisku veselumu, ļaujot kvalitīvi pavadīt laiku kopā.
Kopējās projekta izmaksas ir 26 526,37 eiro, valsts budžeta līdzfinansējums sastāda 18 303,20 eiro, 8 223,17 eiro finansē pašvaldība.

Projekta vadītāja
Gunta Ahromkina

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook