Uzņēmēju Dienas Latgalē 2017

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latgales plānošanas reģions organizē Latgales pašvaldībām un uzņēmumiem izstādi “Uzņēmēju dienas Latgalē 2017”, kas notiks 15.-16.septembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā.

 

 

Pasākuma mērķis ir palīdzēt risināt uzņēmumiem aktuālo darbaspēka trūkuma jautājumu, informējot potenciālos darba ņēmējus par pieejamajām vakancēm un darbaspēka vajadzībām uzņēmumos, kas piedalās izstādē. Izstādē uzņēmējiem arī būs iespēja parādīt apmeklētājiem gan savus jaunākos ražojumus, gan iepazīstināt ar plašo pakalpojumu klāstu.

 

Krāslavas novada pašvaldība, atbalstot ieceri, piedalīsies ar kopstendu, lai veicinātu  sava novada uzņēmējdarbības atpazīstamību. Tā ir iespēja uzņēmējiem tikties klātienē un rast jaunus sadarbības partnerus, jaunas informācijas ieguvi biznesa iespēju forumā un uzrunāt šī brīža darba meklētājus. Krāslavas novadu kopstendā pārstāvēs SIA “Nemo”, Valentīna Pugajeva un Krāslavas novada tūrisma informācijas centrs. Visi interesenti tiek laipni aicināti apmeklēt izstādi!

 

Biznesa foruma programma un iepriekšējā reģistrācija: http://ej.uz/UDL_150917

 

Agita Ļebedkova,

Krāslavas novada domes

Attīstības nodaļas

uzņēmējdarbības atbalsta projekta koordinatore

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook