Vācijas vēstniecība ielūdz uz semināru par tirdzniecību internetā Vācijā

Kā iespējams pārdot Latvijas daiļamatniecības izstrādājumus pircējiem Vācijā? Labu iespēju piedāvā Vācijas interneta platforma DaWanda,

.

 

 

 

kas specializējusies daiļamatnieku darbu izplatīšanā. Tīmekļa vietnē www.dawanda.com jau reģistrējušies vairāk nekā 360.000 dizaineri un radošas personības, daudzi tūkstoši no viņiem ik dienas piedāvā savus ražojumus.

 

7,3 miljoni biedru un 20 miljoni apmeklējumu mēnesī sevī ietver apjomīgu pārdošanas potenciālu. Piemēram, ik minūti šajā tīmekļa vietnē tiek nopirkta kāda somiņa, ik pēc 30 sekundēm - kāds bērniem domāts izstrādājums, ik pēc 20 sekundēm – kāda rotas lieta.

 

Platformas piedāvājums ir vēl plašāks: radošās industrijas pārstāvjiem šeit ir domu apmaiņas un projektu prezentācijas iespējas, pircēji var pasūtīt daudzus savām individuālajām vēlmēm piemērotus izstrādājumus. Pārdevēji DaWanda platformu bieži vien izmanto, lai atspertos pirms patstāvīgas karjeras uzsākšanas, lai optimāli izmantotu savu talantu.

 

Pēc pirmā ļoti veiksmīgā semināra, kas Rīga notika 2015. gadā, tagad Vācijas vēstniecība piedāvā iespēju gūt plašāku informāciju par DaWanda platformu arī Daugavpilī un soli pa solim uzzināt, kā izveidot savu interneta veikalu www.dawanda.com platformā.

 

Kad? 2017. gada 12. maijā pl. 14.00

Kur? Marka Rotko mākslas centrā Daugavpilī

Valoda: Angļu ar sinhrono tulkojumu latviešu un krievu valodā

 

Ieeja seminārā bez maksas.

Lūdzam reģistrēties līdz 10. maijam: wi-100@riga.diplo.de

 

 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook