Vēlaties ziņot par nelikumībām un palikt anonīmi?

Aicinām zvanīt uz Latgales reģiona pārvaldes Anonīmo uzticības tālruni 65403399 vai rakstīt uz e-pasta adresi prese@latgale.vp.gov.lv!

Ja Jūsu rīcībā ir informācija par kādām nelikumībām un Jūs, to nododot policijai, vēlaties palikt anonīmi, zvaniet uz šo tālruni vai rakstiet uz e-pasta adresi.

Gaidīsim informāciju gan par visādām nelikumībām, piemēram, par tā sauktajām točkām, gan arī priekšlikumus, aizrādījumus, pretenzijas un  pateicības.

Šī tālruņa līnija darbojas 24 stundas diennaktī un ir pievienota automātiskajam atbildētājam, tādēļ steidzamos gadījumos, lai izsauktu policiju, lūdzam zvanīt uz tuvāko policijas dežūrdaļu, vai 112 vai 02.

Zvanot uz šo tālruni, lūdzam, skaidri pateikt visu jūsu rīcībā esošo informāciju, minot pēc iespējas precīzāku adresi un konkrētās personas.

Visa saņemtā informācija tiek reģistrēta un nodota Latgales reģiona pārvaldes vadībai, kura tālāk lemj, kas katru konkrēto informāciju izskatīs un seko līdzi veiktās pārbaudes rezultātiem.

VP preses dienests ziņo, ka 11.februārī ap 15:00 Krāslavā, Vienības ielā 12 1971.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu VW Passat, apbrauca stāvošu automašīnu Renault Megana, kā rezultātā sadūrās ar pretim braucošo automašīnu VW Passat Variant, kuru vadīja 1957.gadā dzimis vīrietis.

    VW Passat vadītājs, saprotot, ka uz slidenās brauktuves nepaspēs nobremzēt, stāvošo auto mēģināja apbraukt, lai tajā neietriektos, taču rezultātā sadūrās gan ar pretim braucošo auto, gan ar stāvošo...

    Ceļu satiksmes negadījumā cilvēki necieta, taču bojātas trīs automašīnas. Satiksmes uzraudzības nodaļa turpina negadījuma apstākļu pārbaudi.

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook