VID un VSAA tiešsaistes seminārs par nodokļu izmaiņām pašnodarbinātajām personām

Turpinot skaidrot 2020. gada nogalē pieņemtos grozījumus nodokļu jomā, Valsts ieņēmumu dienests (VID) un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) šī gada 25. februārī plkst. 10.00 rīko tiešsaistes semināru “Nodokļu izmaiņas pašnodarbinātajiem”.  

Tiešsaistes seminārs būs skatāms šī gada 25. februārī no pl. 10.00 VID kontā sociālajā platformā “Youtube” un “Facebook”.

Šajā seminārā VID un VSAA speciālisti stāstīs un atbildēs uz jautājumiem par to, kas ir minimālās sociālās iemaksas; kā rīkoties tiem, kam paredzami mazi ienākumi, un kā tieši mainīsies valsts sociālās apdrošināšanas likmes un nomaksas kārtība.
Interesenti var pievienot šo pasākumu savam kalendāram šeit: www.vid.gov.lv / Aktualitātes / Notikumi / Nodokļu izmaiņas pašnodarbinātajiem | Nodokļu izmaiņas 2021”.

Iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama, “Youtube” un “Facebook” tiešraide būs pieejama publiski.

Piedalies un uzzini par nodokļu izmaiņām, kas no šī gada 1. jūlija skars saimnieciskās darbības veicējus - pašnodarbinātos!

2020. gada nogalē Saeima ir pieņēmusi vairākas izmaiņas dažādos nodokļu normatīvajos aktos, kas stājas spēkā šogad. Ar tām visām aicinām iepazīties VID tīmekļvietnes sadaļā “Nodokļi 2021”. Šajā sadaļā pieejami arī visu līdz šim notikušo VID semināru video ieraksti, kā arī atbildes uz semināru laikā uzdotajiem jautājumiem.

Lai skaidrotu, kā tieši šīs izmaiņas ietekmēs uzņēmējus un dažādas iedzīvotāju grupas, VID arī šogad rīko vairākus tiešsaistes seminārus par izmaiņām nodokļu normatīvajos aktos 2021. gadā. Aktuālā informācija par turpmākajiem VID organizētājiem pasākumiem pieejama VID tīmekļvietnes www.vid.gov.lv sadaļā “Notikumu kalendārs”.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, kā arī uzdot savus jautājumus rakstiski VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS) sadaļā “Sarakste ar VID”.  Svarīgi, ka, zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, ikviens var saņemt arī personificētu konsultāciju, ja vien zvanot pieslēdzas VID EDS un nosauc tur redzamo kodu.

 

Informāciju sagatavoja:

VID Sabiedrisko attiecību daļa

Tālr. 67122670, 67122668

Talejas iela 1, Rīga, LV-1978

www.vid.gov.lv

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook