Vieglatlētu starti Latvijas mēroga sacensībās

Noslēdzies Latvijas čempionāts vieglatlētikā. Vislabākos rezultātus uzrādīja U 18 vecuma grupas jaunietes: Daniela Timma – 3.vieta tāllēkšanā – 5.32m un 5.vieta 3-solī – 10,75m, 4.vieta krāslavietēm 4x100m stafetes skrējienā – 54,58 sek., Katrīnai Ļaksai 7.vieta augstlēkšanā –– 1.50m un Evelīnai Sitnikai 8.vieta 1500m skriešanā – 5:26, 53 sek.

Katrīne gatavojas metienam

Danielai sudrabs Rīgas meistarsacīkstēs

Danielai bronza Latvijas čempionātā

Maija vidū Daniela Rīgas atklātajās jaunatnes meistarsacīkstēs, cīnoties ar lielu pretvēju, izcīnīja vēl divas sudraba medaļas – tāllēkšanā – 5.11m un 3-solī – 10,60m.

Šķēpa (600gr) mešanā U20 vecuma grupā mūsu šā gada absolvente Katrīne Tračuma ar jaunu personisko rekordu (39,56m) izcīnīja 5.vietu. Katrīne Krāslavas Sporta skolas visu laiku labāko jaunatnes vieglatlētu sarakstā no  piektās pozīcijas pārcēlās uz trešo. Pirmo vietu ieņem Ilze Gribule – 54,46m, kura tobrīd jau trenējās Murjāņu Sporta ģimnāzijā, bet  otrā vieta no 1985.gada pieder Oksanai Slastjunovai – 44,34m.

Amīna Soskova 100m skriešanā U16 vecuma grupā tika B finālā un ieņēma 13.vietu ar jauno personisko rekordu – 13,34sek., līdz ar ko izpildīja 2.sporta klases normatīvu.

80m skriešanā U14 vecuma grupā Terēza Podjava tika B finālā un ieņēma 11.vietu, kur, izpildot normatīvus dalībai čempionātā, uz startu izgāja vairāk nekā 70 dalībnieces. Terēzai vēl personiskais rekords 300m skriešanā  - 47.89sek un 14.vieta.

Anastasijai Apenko 80 metru barjerskriešanā 13.vieta ar personisko rekordu – 14.38sek.  Anetei Stašānei 14.vieta augstlēkšanā – 1.30m. Tik pat augstu uzlēca Santa Ostrovska, taču, ņemot vērā sekmīgos un nesekmīgos paņēmienus, viņai rezultātā 21.vieta.