"Volejbola diena" 7. klašu komandām

9.maijā Krāslavas Valts ģimnāzijas sporta zālē norisinājās Krāslavas novada vispārizglītojošo skolu volejbola sacensības 7. klašu skolēniem, kuras jau vairākus gadus organizē Krāslavas sporta skolotāju metodiskā apvienība.

Sacensībās piedalījās – Krāslavas Valsts ģimnāzijas, Krāslavas Varavīksnes un Robežnieku pamatskolas zēnu un meiteņu komandas. Sacensību mērķis ir popularizēt volejbolu, veselīgo dzīvesveidu, veidot sadarbību starp novada skolām.

Šīs vecuma grupas skolēni pirmo reizi satikās uz volejbola laukuma un ar interesi vēroja, kā spēlē viņu vienaudži no citām skolām, atbalstīja katru komandu, pārdzīvoja par neveiksmēm un priecājās par uzvarēto punktu. 

Krāslavas Valsts ģimnāzijas meiteņu komanda ieguva pirmo godalgoto vietu, Varavīksnes vidusskolas komanda ierindojās otrajā vietā un Robežnieku pamatskolas meitenes tika apbalvotas par trešo vietu. 

Zēnu konkurencē  par pirmo vietu cīnījās divas Krāslavas skolu komandas un trešajā izšķirošā setā  Krāslavas Varavīksnes vidusskolas komanda izcīnīja uzvaru, Krāslavas Valsts ģimnāzijas zēni tika apbalvoti par otro vietu, bet Robežnieku pamatskolas zēni par trešo godalgoto vietu. 

 Paldies sporta skolotājiem D. Silovam, Ž. Bunto un KVĢ administrācijai par viesmīlīgu uzņemšanu. 
Īpašu paldies Krāslavas novada domei par sagādātajām balvām.  

 


Krāslavas Valsts ģimnāzijas sporta skolotājs D. Duškins

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook