Ģimnāzistiem labi rezultāti volejbolā

10. oktobrī Ezerniekos jaunajā sporta zālē tika organizētas Krāslavas un Dagdas novadu skolēnu sacensības volejbolā jauniešu grupām, kur savā starpā sacentās piecas jauniešu komandas – Ezernieku, Dagdas, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas, Krāslavas Valsts ģimnāzijas un Rīgas Valsts Tehnikuma teritoriālā struktūrvienība.

Spraigā cīņā norisinājās sacensības un tika noskaidroti uzvarētāji, kuri ieguva iespēju tikt uz Latgales reģiona sacensībām Daugavpilī, jau 16.oktobrī.

Šogad Krāslavas un Dagdas novadu pārstāvēja Krāslavas Valsts ģimnāzijas jauniešu un Dagdas vidusskolas meiteņu komandas. Sacenšoties septiņu labāko Latgales reģiona komandu vidū, Krāslavas Valsts ģimnāzijas jauniešu komanda ierindojās 2. godalgotā vietā, zaudējot tikai Daugavpils 12.vidusskolai,  kas ieguva pirmo vietu, un trešajā vietā ierindojās Ilūkstes Raiņa vidusskolas komanda, bet Dagdas vidusskolas meitenes ieguva 3.godalgotu vietu. Apsveicam mūsu jauniešus ar labiem rezultātiem volejbolā.

 Pateicamies Krāslavas novada domei un Krāslavas izglītības pārvaldei par iespēju piedalities sacensībās un transporta nodrošinājumu.

 

Dmitrijs Duškins, Krāslavas Valsts ģimnāzijas sporta skolotājs

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook